Aby skutecznie dbać o linię warto poza ćwiczeniami i dietą wykorzystywać również naturalne sposoby poprawy przemiany materii. Niezawodnym sposobem na oczyszczenie organizmu jest czerwona herbata Pu Erh, zwana nie bez powodu „zabójcą tłuszczu”. Regularnie spożywana filiżanka czerwonego naparu marki Czas na Herbatę, zadba o naszą sylwetkę oraz dostarczy nam solidnej dawki pozytywnej energii.

3 minuty oczyszczenia

Ognisty_smok_aranz_Czas_na_HerbateKażdy, kto kiedykolwiek zmagał się  z nadprogramowymi kilogramami wie, że skutecznych sposobów na efektywne odchudzanie nigdy dość. Niezawodnym towarzyszem wszystkich diet stanie się czerwona herbata Pu Erh marki Czas na Herbatę, znana również jako „zabójca tłuszczu”. Ten ciemnoczerwony, korzenny napar przyspieszy proces usuwania toksyn  z organizmu, zadba o metabolizm, obniży cholesterol, a także, co w jego przypadku jest kluczowym atutem, ograniczy wchłanianie tłuszczu w jelitach, dbając o naszą smukłą linię.

Choć już sama herbata Pu Erh w czystej postaci dostarcza wielu wyjątkowych doznań, to dla miłośników bardziej wyrafinowanych smaków marka Czas na Herbatę przygotowała również szereg opartych na jej głębokim aromacie kompozycji z dodatkami. Należy do nich między innymi Ognisty Smok, którego susz powstał na bazie czerwonej herbaty Pu Erh, a jego bogaty bukiet smakowy wzbogacono dodatkiem drobnych listków rooibos, kwiatem słonecznika, aromatyczną truskawką, ananasem, jabłkiem oraz orzeźwiającą skórką pomarańczową. Dzięki tej finezyjnej kompozycji jedna filiżanka herbaty połączy w sobie chwilę słodkiego zapomnienia z troską o zdrowie.

Zarówno herbatę Pu Erh, jak i kompozycję Ognisty Smok marki Czas na Herbatę należy zaparzać zanurzając jedną łyżeczkę suszu w 200 ml wody o temperaturze 90oC na czas 2-4 minut.

Królewski smak

Pu_erh_Czas_na_HerbateDawniej czerwona herbata mogła być spożywana jedynie przez cesarza. Niemniej dziś każdy może delektować się jej wyjątkowym smakiem. Za głębię jej aromatu odpowiedzialny jest dodatkowy etap fermentacji, który poprzedza stworzenie gotowej kompozycji. Nie tylko wpływa on na walory smakowe herbaty Pu Erh, ale stanowi zarazem źródło jej dobroczynnego wpływu na nasze zdrowie.

Czerwona herbata Pu Erh marki Czas na Herbatę to idealna propozycja nie tylko dla osób walczących z nadprogramowymi kilogramami, ale także dla każdego, kto pragnie wprowadzić do własnego życia nutę harmonii, zabarwioną aromatycznym smakiem tego pełnego witalności naparu.

Herbata Pu Erh marki Czas na Herbatę

Cena: 23,90 zł/ 100 g

Pu Erh Ognisty Smok marki Czas na Herbatę, kompozycja na bazie herbaty pu erh z: rooibos, truskawką, pomarańczą, słonecznikiem , ananasem oraz jabłkiem

Cena:  27,90 zł/ 100 g

Progressive to firma, która istnieje na rynku od 1997 r. i jest właścicielem marki CZAS NA HERBATĘ. Od początku swojej działalności specjalizuje się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie oraz kompozycje owocowe.  W składzie herbat znajdują się wyłącznie składniki naturalne najwyższej jakości. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce (23 sklepy firmowe i 71 sklepów franchisowych) oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net. Firma posiada również sklep w Hiszpanii.

Progressive Agata Szurlej

ul. Sosnowiecka 5

52-008 Wrocław

tel.: 71 340 04 23

e-mail: biuro@herbata.net

www.czasnaherbate.net