Rihanna to bijąca rekordy popularności barbadoska piosenkarka, autorka tekstów, ale również… projektantka mody! Klienci Play posiadający muzyczną usługę TIDAL mogą wziąć udział w specjalnym konkursie i wygrać odjazdowe modowe nagrody z jej kolekcji – Fenty X Puma.

Trwa konkurs STREAM TO WIN, w którym użytkownicy serwisu streaminogwego TIDAL mogą wygrać produkty z kolekcji Rihanny Fenty X Puma! Do zgarnięcia są: stylowa bluza, buty i czapka. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest korzystanie z promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w ramach abonamentu sieci Play, odsłuchanie w streamingu dowolnych utworów Rihanny i udzielenie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: „Jaka jest Twoja ulubiona piosenka Rihanny i dlaczego?”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://read.tidal.com/article/konkurs-rihanna-play-oficjalne-zasady-2. Konkurs trwa do 29 kwietnia 2018 do północy.

TIDAL                                    

TIDAL to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy – między innymi Alicię Keys, Beyonce oraz White Stripes. TIDAL dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 52 miliony pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci PLAY mogą skorzystać z TIDAL przez 2 lata za DARMO w wybranych ofertach. Więcej szczegółów na: https://www.play.pl/uslugi/tidal/.

Nielimitowana muzyka za DARMO w PLAY

W ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, abonenci sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki TIDAL Premium. Oferta dostępna jest w wybranych ofertach STAN NIELIMITOWANY. Pozwala to im cieszyć się 52  milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Dodatkowo, klienci PLAY korzystający z usług na kartę oraz MIX, otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji TIDAL jedynie za 17,99 zł/mc!