mama_i_ja_0_5l_sport

Paradoksalnie, nasza cera narażona jest na nadmierne wysuszanie nie tylko podczas wysokich temperatur i przy dużej ekspozycji na promienie słoneczne. Równie groźne dla jej wewnętrznej równowagi są dotkliwe mrozy, które spowodować mogą niedobór życiodajnej wody. O tym, w jaki sposób uchronić naszą cerę przez szkodliwym działaniem zimna, opowiada kosmetolog Anna Zatorowska.

Sekrety Królowej Śniegu

Zimowa aura, mimo że jest bardzo malownicza i pełna uroku, niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw, tak dla naszego zdrowia, jak i urody. Częstym problemem podczas mroźnych miesięcy jest nadmierne wysuszenie skóry. Sucha i niedostatecznie nawilżona skóra jest również bardziej podatna na powstawanie zaczerwień, a także znacznie wyraźniej widoczne są na niej nawet niewielkie zmarszczki. Zimą cera szarzeje, uwydatniają się wszelkie oznaki zmęczenia, sińce pod oczami oraz niejednolity koloryt. – mówi ekspert, Anna Zatorowska.

Aby zapobiec procesom nadmiernego odwodnienia skóry zaleca się stosowanie kremów ochronnych oraz regularne picie wody źródlanej. Wszelkie kosmetyki o bogatej i gęstej formule skutecznie zabezpieczą naskórek przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, a także przed utratą wody – mówi kosmetolog. Jednak nawet najlepszy kosmetyk nie dotrze do najgłębszych warstw skóry, dlatego też, aby wzmocnić efekt ochronny, należy działać także od wewnątrz, poprzez spożywanie bogatych w witaminy i minerały posiłków oraz picie dużej ilości wody niegazowanej – dodaje ekspert. Dzięki temu zadbamy o optymalne nawodnienie komórek skóry, przez co nasza cera odzyska młodzieńczy wygląd, nabierając jędrności oraz blasku. Ważne jest by nie zastępować czystej, niegazowanej wody słodzonymi substytutami, gdyż zawarty w nich cukier wpływa niekorzystnie na cały nasz organizm, w tym również cerę – przestrzega kosmetolog, Anna Zatorowska.

Gdy zależy nam na zachowaniu pięknego wyglądu skóry o każdej porze roku, dobrym wyborem stanie się niskozmineralizowana woda źródlana „Mama i ja”, która dzięki niedużej zawartości sodu jest zarazem bardzo bezpieczna tak dla organizmu dorosłych, jak i dzieci. Ta ekologicznie czysta woda, wydobywana ze źródeł znajdujących się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, stanie się sprawdzoną receptą na zdrowie oraz piękny wygląd, tak podczas letnich upałów, jak i zimowych mrozów.

 

Woda źródlana Mama i ja

Cena:

1,5 L – cena: 2zł

0,5 L- cena: 1,50zł

 

„Mama i ja” to marka źródlanej wody niegazowanej. Produkt przeznaczony jest w szczególności dla niemowląt i małych dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią.  „Mama i ja” to marka należąca do firmy WOSANA S.A. Początki firmy sięgają 1991 roku, jej siedziba mieści się w Andrychowie. Najwyższą, jakość produktów zapewnia wdrożony przez firmę system zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodny z międzynarodową normą EN ISO 22000: 2005. „Mama i ja” posiada pozytywną opinię od Centrum Zdrowia Dziecka. Produkt dostępny jest w sieciach: Real, Makro, Tesco, Kaufland, Netto, Carrefour, Selgros, Auchan, Eurosklep e-sklepach dodomku.pl, frisco.pl oraz bdsklep.pl.

 

WOSANA S.A.

PRODUCENT SOKÓW, NAPOJÓW I WÓD ŹRÓDLANYCH

WOSANA SPÓŁKA AKCYJNA

z siedzibą w Andrychowie przy ul. Batorego 35a, 34-120 Andrychów

tel. 033/ 873 41 51

fax 033/ 873 41 53

e-mail: marketing@wosana.pl

www.wodadladziecka.pl

 

Anna Zatorowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Licencjonowany Kosmetolog oraz nauczyciel wychowania fizycznego. Właścicielka Gabinetu Kosmetologicznego we Wrocławia Ukończyła szerg branżowych szkoleń oraz kursów potwierdzonych certyfikatami. Specjalistka z wyprowadzania cer trądzikowych oraz z bliznami po trądziku.

 

www.kosmetolog.wroc.pl