Tegoroczne Walentynki na antenie Polskiego Radia RDC to szansa na prawdziwe testowanie uczuć. Słuchacze 13 lutego przygotują wyjątkowe, romantyczne życzenia-niespodzianki dla ukochanych, a 14 lutego będą „T100wać” swoją miłość.
Zabawa jest szansą na pokazanie uczuć w wyjątkowy, zabawny sposób i powiedzenie „Kocham Cię!” tak, by usłyszała to cała Polska. Uczestnicy zdobędą nie tylko serca wybranek i wybrańców, ale i… wartościowe nagrody. Osoby, które prześlą najpiękniejsze i najoryginalniejsze życzenia wezmą udział w losowaniu notebooka ASUS Transformer Book T100 z odłączanym dotykowym ekranem oraz 25 zestawów koszulek dla niej i dla niego od CASUAL FRIDAY.
Prowadzący audycje „Skoro Świt”, „Markowy Program” oraz Listę przebojów skontaktują się ze wskazanymi przez wybranych słuchaczy osobami i poproszą o odgadnięcie adresata romantycznej wiadomości.
Pamiętajmy, że 14 lutego jest tylko raz w roku i każdy chciałby wspominać ciepło ten wyjątkowy dzień. Bawmy się więc i wysyłajmy niezapomniane walentynki.