brubeckFirma Brubeck funkcjonuje od 2005 roku. Swoją działalność rozpoczęła w Zduńskiej Woli w oparciu o polski kapitał. Zajmuje się projektowaniem i produkcją termoaktywnej odzieży sportowej, a także bawełnianej bielizny bezszwowej. Brubeck oferuje odzież, która przeznaczona jest dla sportowców zawodowych oraz amatorów. Po tą odzież mogą sięgać wszyscy, ci, którzy prowadzą aktywny tryb oraz cenią sobie zdrowy styl życia.  Tą odzież można wykorzystywać do uprawiania sportów halowych, a także outdoorowych.

Marka Brubeck – http://bieliznatermoaktywna24.pl/ – od dziesięciu lat specjalizuje się w produkcji odzieży, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu, a także skuteczna ochrona ciała przed niezbyt korzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zaletą tej firmy jest to, że podchodzą do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie oraz codzienny komfort osób uprawiających sporty. Firma Brubeck swoje produkty adresuje do ludzi, którzy poszukują efektywnej ochrony oraz komfortu w różnorodnych warunkach atmosferycznych, w różnych porach roku i w różnych sytuacjach życiowych. Ta firma korzysta z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, dlatego dostarczają swoim klientom odzież najwyższej jakości. Posiadają park maszynowy, który umożliwia dowolne kształtowanie dzianin w poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań, a także funkcjonalności. Proces produkcji tej termoaktywnej odzieży sportowej oraz outdoorowej w całości odbywa się w Polsce. Marka Brubeck chce jak najszybciej dotrzeć do klientów, dlatego rozwinęła ogólnopolską sieć dystrybucji. Oprócz tego sprzedają też odzież w szesnastu krajach europejskich. Inspiracją dla tej firmy są pasje oraz wyzwania podejmowane przez klientów. Z tego też względu ta marka konsekwentnie wspiera osoby, które uprawiają sporty, turystykę i rekreację. Tworzą tę odzież również dla ludzi, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Odzież termoaktywna firmy Brubeck  ma na celu wsparcie naturalnego, czyli biologicznego procesu termoregulacji organizmu, który odpowiada za utrzymanie prawidłowej temperatury ciała danego sportowca. Od jakości, właściwości użytkowych, grubości oraz cech funkcjonalnych odzieży zależy zdrowie, a także dobre samopoczucie sportowca, dlatego marka Brubeck dąży do tego, aby tworzyć wszystko to, co najlepsze. Po odzież tej marki mogą sięgać kobiety, mężczyźni, a także dzieci. Wybór jest bardzo duży, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie, co będzie dopasowane do uprawianej przez niego dyscypliny sportowej.