Nie trzeba mieć dwóch szaf wypełnionych ciuchami, żeby być dobrze ubranym. Tym, którym nie zależy na popisywaniu się znajomością trendów wystarczy dosłownie kilka fajnych rzeczy, a i tak usłyszą chwalebne: Świetny styl! Jedną z nich jest klasyczne obuwie, które będzie pasować do większości okazji. Takie obuwie ma w swojej ofercie marka Caterpillar, której najnowsza jesienna kolekcja we wrześniu pojawi się w sklepach.

Być dobrze ubranym to wcale nie sztuka, ani tym bardziej wiedza tajemna dostępna dla wybrańców. W szafie warto mieć kilka podstawowych elementów, które przez to, że są tak charakterystyczne, stały się ponadczasowe. Biały t-shirt, uniwersalne dżinsy i skórzana kurtka – taki zestaw poszerzony o wygodne buty dobrej marki będzie świetny w każdej sytuacji.

Powrót klasyka

Jeśli kupować buty to takie, które starczą na lata. Pieniądze lepiej wydawać na sprawdzone marki. Caterpillar od początku swojego istnienia stawia na komfort i wysoką jakość. W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć ikony marki – modelu Colorado. Nubukowe buty stworzone w latach 90. początkowo miały służyć do pracy w najtrudniejszych warunkach. Z biegiem lat stały się kultowe. Dziś nosi się je wszędzie i o każdej porze roku. Najbliższej jesieni Colorado zadebiutuje w nowych kolorach: zielonym, pomarańczowym, czerwonym i granatowym.

Trwałość i wygoda

Ci, którzy dbają o komfort i mają w sobie coś z buntownika powinni zwrócić uwagę na skórzane modele Caterpillar Hoxton i Brent. Mocne materiały i zdecydowana linia w najbliższym sezonie przekonają do siebie niezdecydowanych.

W sportowej stylistyce

W kolekcji nie mogło zabraknąć modeli ze sportowym szlifem. Gruba wytrzymała podeszwa i agresywny bieżnik w modelach Highbury i Founder spodobają się osobom aktywnym, które potrzebują butów do codziennego użytku, do miasta, jak i na weekendowe wyjazdy w plener.

Nowa kolekcja obuwia Caterpillar będzie dostępna w wybranych sklepach pod koniec sierpnia. Pełna lista sklepów na stronie www.catfootwear.pl

Caterpillar Colorado
Caterpillar Colorado
Colorado
Colorado
Brent
Brent
Colorado w nowym kolorze
Colorado w nowym kolorze