nike air forceMożna powiedzieć, że ilu użytkowników tyle opinii, jednak w przypadku obuwia Nike Air Force sprawa jest dosyć oczywista. Ze względu na charakter i wygląd butów, jest to obuwie, które doskonale komponuje się z luźnym, sportowym stylem ubierania się. W zależności od tego, kto te buty kupuje – czy są to modele damskie, męskie czy też dziecięce – wskazać można kilka inspiracji i stylów, z którymi te konkretne obuwie będzie współgrało.

Na sportowo
Nike Air Force to obuwie jak najbardziej sportowe, ale wyróżniające się wysokim konturem podeszwy, przez co wydaje się znacznie bardziej masywne od typowych butów przeznaczonych chociażby do biegania, czy na zajęcia z wychowania fizycznego. Oczywiście ze względu na swoją wagę (są to buty bardzo lekkie) oraz wygodę użytkową, buty tego typu mogą być także wykorzystywane podczas różnego rodzaju aktywności i uprawiania sportu, ale tak naprawdę do tego celu lepiej stosować obuwie specjalistyczne, odpowiednio profilowane i zapewniające większą stabilność w trakcie wykonywania ćwiczeń.

Do użytku codziennego
Ze względu na swój oryginalny i bardzo uniwersalny charakter, buty marki Nike Air Force są idealne do łączenia z praktycznie każdym rodzajem luźnego, nie galowego stroju codziennego. Do tego typu butów pasują wszelkie rodzaje jeansów, również popularne rurki, a także spodnie typu chinos, sztruksy, bojówki czy nawet krótkie spodenki. Damskie modele tego typu obuwia będą komponowały się także ze spódniczkami i w zależności od odwagi konkretnej użytkowniczki, nawet z luźnymi sukienkami – masywny charakter obuwia może odstręczać od tego typu połączeń, ale wszystko zależy od indywidualnego podejścia i ewentualnej chęci szokowania kontrastami.

Na dyskotekę
Co ciekawe, Nike Air Force mogą stać się nawet atrakcyjnym uzupełnienie stroju wyjściowego. Po pierwsze, zapewnią maksymalną wygodę na parkiecie. Po drugie, będą się komponowały z większością modnych spodni dostępnych obecnie na rynku. Po trzecie, ze względu na swój oryginalny charakter, dobrą jakość wykończenia oraz atrakcyjny wygląd, z pewnością przyciągną uwagę płci przeciwnej. Dodatkową zaletą tych butów, jest ich dobra przewiewność, co przy charakterystycznym, stosunkowo wysokim profilu może wydawać się nieco zaskakujące.

W zasadzie obuwie Nike Air Force – http://bludshop.com/pol_m_Buty_Nike-Air-Force-569.html – będzie pasowało do większości luźnych kompozycji stroju. Nie sprawdzi się jedynie jako uzupełnienie stroju oficjalnego lub galowego, co zresztą wydaje się w pełni uzasadnione, bo przecież nie taki był zamysł projektantów tego typu obuwia. W pozostałych przypadkach buty mogą być stosowane w zasadzie dowolnie. Wszystko zależy jedynie od stylu ubierania się oraz odwagi ich użytkowników.