Jakość zaczyna być coraz ważniejsza. Polacy coraz chętniej sięgają po produkty premium i np. wybierają skórę dobrej jakości.

– Na rynku polskim obserwujemy wzrost zainteresowania produktami wysokiej jakości. Klienci coraz częściej wybierają produkty premium. Takie są nasze obuwie, torby akcesoria skórzane – wszystkie produkty powstają ze skór najwyższej jakości – mówi newsrm.tv Maciej Wyrwas, Marketing Manager ECCO Europe East.

Przygotowanie skóry, która będzie najwyższej klasy i będzie z klientem lata to proces czasochłonny. Proces produkcji skóry, która jest niezwykle trwała, która ma modne kolory i spełnia wszystkie wymagania funkcjonalne trwa aż trzy lata.

W odpowiedzi na trend, w Krakowie został uruchomiany pierwszy taki na świecie butik ECCO Leather Goods. Znajdują się w nim wyłącznie akcesoria skórzane: torby, portfele oraz paski dla kobiet i mężczyzn. – Jest to salon wyjątkowy ponieważ stworzony w duchu skandynawskiego designu. Meble użyte do wystroju salonu i wnętrza pochodzą od najznamienitszych skandynawskich projektantów – dodaje Maciej Wyrwas – Oprócz normalnej sprzedaży i oferty w tym salonie, personel to także styliści, którzy pomagają klientom wybrać najlepsze akcesoria do garderoby.

Wypowiedź: Maciej Wyrwas, Marketing Manager ECCO Europe East.
Źródło: Newsrm.TV