Marka Lavard zainspirowana sportowymi emocjami po Tour de Pologne, tworzy nową linię ubrań z legendą polskiego kolarstwa — Czesławem Langiem. To pierwszy raz, kiedy polski brand projektujący eleganckie ubrania dla mężczyzn i kobiet, zrealizuje taki projekt.

W kapsułowej kolekcji duetu Lavard – Lang znajdą się między innymi sportowe odsłony klasycznych i eleganckich garniturów, z których marka jest doskonale znana swoim klientom. Pierwszą zapowiedzią są emblematy ,,Lang Team”, które to pojawią się na marynarkach i staną się elementem przewodnim całej linii.

Czesław Lang to sportowiec z ogromnymi osiągnięciami, ale także mężczyzna, który ma doskonale wyczucie stylu. Uważamy więc, że stworzenie wspólnej kolekcji to naturalny ruch dla naszej marki. W nowej linii stawiamy głównie na klasykę, acz w wyjątkowym sportowym wydaniu. Chcemy, aby każdy, kto zostanie posiadaczem modeli z emblematem Lang Team, poczuł się jak członek tego kolarskiego zespołu. Za sprawą tej kapsułowej kolekcji przenosimy sportowe emocje do mody. I to jest dla nas niezwykłe – komentuje prezes marki Lavard, Marcin Gacek.

Zapowiadana linia ubrań to idealna propozycja dla mężczyzn ceniących nonszalancką elegancję i stawiających na najlepsze jakości materiały. Marka Lavard nie zdradza więcej szczegółów. Jedno jest pewne. Efekty pracy będziemy podziwiać wiosną 2019.

Więcej informacji udziela: 

Agnieszka Oleszczyk, agnieszka.oleszczyk@ahavapr.pl, 696 976 630

Dagmara Tarka, dagmara.tarka@ahavapr.pl, 504 730 177

O marce: 

Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta marki to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. 

Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr. Od projektowania kolekcji, tworzenia konstrukcji i testowania modeli, po produkcję i spedycję – na każdym etapie LAVARD kontroluje swój produkt, tak aby spełniał on wysokie wymagania klientów.