W tym sezonie marki wyznaczające modowe trendy proponują bogatą ofertę damskich portfeli skórzanych. Wyjątkowo atrakcyjny wybór modeli oferuje w swojej zimowej kolekcji Kazar. Najmodniejsza jest tłoczona skóra, połączenia czerni z czerwienią, motywy zwierzęce oraz multikolorowe moro, a także metalowe zdobienia. Tak eleganckie portfele panie noszą w tym roku w torebce lub… zamiast niej.

Skóra, skóra i jeszcze raz skóra

Portfele damskie Kazar ze skóry tłoczonej, lakierowanej, licowej i ekologicznej (fot. kazar.com).

Czerń, czerwień, brąz i zieleń

Najbardziej luksusowe portfele damskie to oczywiście portfele skórzane. Projektanci Kazar skupiają się w sezonie 2016/2017 na różnych odsłonach skóry. Poza klasycznymi, eleganckimi portfelami z delikatnej w dotyku, miękkiej skóry licowej, są więc w kolekcji także szykowne modele ze skóry tłoczonej (matowe oraz lakierowane), jak również portfele wykonane z przepięknej skóry ekologicznej. Zauważalnym trendem jest w tym roku także zestawianie różnych materiałów, w wyniku czego powstają ciekawe, casualowe projekty portfeli, łączące w sobie na przykład zalety tkaniny żakardowej i ekologicznej skóry.

Skórzane portfele damskie Kazar, dominująca kolorystyka w sezonie zima 2016/17 (fot. kazar.com).

Królujące w tym roku barwy portfeli dla pań to ponadczasowa czerń, która nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem – widywana ostatnio na wielu modowych wybiegach soczysta czerwień, różne odcienie brązu wpisujące się w popularny, tegoroczny trend amber brown oraz nowość – piękna, stonowana zieleń inspirowana barwami natury (vegetal green). Panie, które wolą dodatki niemonochromatyczne, mają także do wyboru w najnowszej kolekcji Kazar modele, łączące dwa lub więcej modnych kolorów (portfele czarno-zielone, czarno-czerwone lub na przykład czarno-brązowe).

Pepitka, moro, motyw zwierzęcy…

   

 

Damskie portfele Kazar, wzornictwo sezonu 2016/2017 (fot. kazar.com).

Bardzo atrakcyjną nowością tego roku jest czarno-czerwona pepitka oraz, niezwykle lubiany przez panie, design bazujący na „militarnym”, multikolorowym motywie moro. To zdecydowanie dwa wiodące trendy sezonu, jeśli chodzi o wzornictwo portfeli damskich. Dużą popularnością cieszą się również tłoczone wzory inspirowane wyglądem skóry węża lub krokodyla. Modele wykorzystujące tę egzotyczną stylistykę, zwłaszcza w ramach silnie zaznaczającego się obecnie trendu winter wine, postrzegane są jako niezwykle wyrafinowane dodatki. W zimowej kolekcji damskich portfeli ciekawą propozycją są też modele zdobione oryginalnym wzorem Kazar.

Kontrastujące wstawki i metalowe zdobienia

Portfele damskie Kazar 2016/2017 – zdobienia (fot. kazar.com).

Stylowy design skórzanych portfeli z tegorocznej zimowej kolekcji, wzbogacony jest kontrastującymi kolorystycznie wstawkami (na przykład czerwonym przeszyciem) oraz przyciągającymi wzrok, metalowymi zdobieniami w eleganckim odcieniu złota: dekoracyjnymi zamkami błyskawicznymi lub niebanalnymi zapięciami, przywieszkami, łańcuszkami czy gustownym znakiem firmowym Kazar.

Portfele do torebki i do ręki

Wśród najnowszych modeli Kazar są zarówno portfele kompaktowe – idealne nawet do niewielkiej damskiej torebki, jak i portfele o większych rozmiarach, które można nosić w torbie lub zamiast niej. I jedne i drugie zachwycają estetyką i precyzją wykonania. Wszystkie zaprojektowane są z myślą o funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania.


Więcej na http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/portfele