Modele uniwersalne, buty na każdą okazję, a nade wszystko komfort. CAT zaprezentował swoją nową kolekcję na jesień i zimę.

Bez nadęcia, na luzie. Jest dokładnie tak jak być powinno! Buty mają być przede wszystkim wygodne. Najważniejsze to dobrze czuć się w tym, co ma się na sobie. I nie chodzi tu o to, by nosić rzeczy bez wyrazu. Prawdziwą sztuką jest stworzyć coś, co będzie świetnie wyglądać i dobrze się nosić. A takie jest właśnie obuwie CAT z nowej kolekcji.

Pomarańcz, czerń, granat

Modelem, który w nadchodzącym sezonie gra pierwsze skrzypce jest Colorado Wool, dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn. Flagowe Colorado zyskało nowe oblicze dzięki wełnianym wstawkom i żywej pomarańczowej barwie. Dla miłośników mniej krzykliwego obuwia jest wersja w kolorze czarnym z pomarańczowymi i morskimi dodatkami.

W nowej kolekcji nie mogło zabraknąć butów w modnym granatowym kolorze. Zwolennikom sportowej linii do gustu z pewnością przypadnie model Supersuede. Dla tych, którzy jednak wolą buty typowo miejskie najlepszym wyborem będzie Transcend.

Czekolada, miód, koniak

Ciepłe odcienie brązu dostępne w nowej kolekcji Caterpillar najlepiej wpisują się w jesienny klimat. W ofercie marki znalazło się sporo butów utrzymanych w stylu casual, w kolorach: czekolady – Transcend, miodu – Colfax Mid, czy koniaku – Knox. Te męskie modele świetnie pasują do miasta i gwarantują wygodę przez cały dzień. Dodatkowo, jak przystało na obuwie sygnowane logo CAT, wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Wszystkie odcienie szarości

W linii kobiecej oczywiście nie mogło zabraknąć charakterystycznej dla marki barwy miodu. Jednak w tej kolekcji to szarość pretenduje do miana najmodniejszego koloru sezonu. Modele Bruiser, Charlie i Jerzy, każdy w innym odcieniu szarości, zadowolą aktywne kobiety, które szukają wygodnych butów. Dzięki nim każdego dnia będą czuły się swobodnie.

Męska kolekcja CAT jesień-zima 2015
Męska kolekcja CAT jesień-zima 2015
Męska kolekcja CAT
Męska kolekcja CAT
Damska kolekcja CAT
Damska kolekcja CAT