Łowcy okazji z Jeleniej Góry i okolic – przed Wami wyjątkowe 3 dni z Galerią Nowy Rynek! W dniach od 15 do 17 września br. w centrum handlowym przy ul. Podwale będzie można wziąć udział w Weekendzie Zniżek, czyli wielkiej akcji promocyjnej magazynów Avanti i Logo oraz wybranych sklepów Nowego Rynku.

Jeśli jeszcze nie zdążyliście uzupełnić swojej jesiennej szafy, w najbliższy weekend będzie ku temu znakomita okazja. Wystarczy kupić czasopismo Avanti lub Logo, wyciąć wybrane (spośród 220!) kupony rabatowe i okazać je przy kasie podczas zakupów w dniach 15-17 września br. w Nowym Rynku. Promocje w sklepach stacjonarnych galerii sięgną aż 30%. Będą obowiązywać m.in. na kosmetyki, biżuterię, bieliznę, torebki, obuwie, odzież, artykuły sportowe i wyposażenie domu. Spośród sklepów znajdujących się na terenie centrum handlowego, do akcji dodatkowo włączą się m.in. 4F, Quiosque, Lancerto, Douglas, Lavard, City Sport, Kubenz czy Grycan. Przygotowały one na te dni dodatkowe promocje.

 

Cieszymy się, że Galeria Nowy Rynek jest jednym z partnerów tegorocznej akcji Weekend Zniżek, organizowanej przez magazyny modowe Avanti i Logo. Wiemy, że akcja jest bardzo znana wśród naszych klientów i ma naprawdę duży zasięg – mówi Anna Szlaga, Marketing Manager Nowego Rynku. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych ofert, które przygotowaliśmy specjalnie na te wyjątkowe 3 dni.

 

Dla osób kochających modę Weekend Zniżek to świetna okazja, by uzupełnić garderobę o wybrane elementy jesiennych kolekcji. Przypominamy, że wśród nadchodzących trendów znajdą się m.in. futra, futerka, kożuchy i puchówki. W jesiennych kolekcjach nie brakuje kraty, sztruksu i dżinsowych akcentów. Modne będą też garniturowe damskie zestawy odświeżone wersje garsonek i połyskliwe tkaniny oraz skóra. Na taki asortyment z pewnością warto zwrócić uwagę.

 

Więcej szczegółów na temat przebiegu akcji promocyjnej można znaleźć na stronie internetowej galerii: http://www.nowy-rynek.com/aktualno%C5%9Bci/.