Młodzi ludzie, to wymagająca, niejednorodna grupa społeczna. Wyróżnia się przede wszystkim dążeniem do własnego stylu, słuchaniem modnej muzyki. To właśnie często wokaliści, zespołu stają się inspiracją dla każdego młodego konsumenta. Nic więc dziwnego, że taką popularnością cieszy się właśnie marka prosto.

Marka ta jest najpewniej nieznana dojrzalszej grupie społecznej. Szczególnie, że powstała na bazie wytwórni płytowej Prosto Label. Co ciekawe, założycielem jest warszawski raper Sokół znany z Zip Składu, WWO, duetu Sokół/Pono i współpracy z Marysią Starostą. Jak więc nietrudno się domyślić, marka prosto dedykowana jest przede wszystkim osobom interesującym się właśnie tym stylem muzycznym, chcącym wyrazić siebie prosto a zarazem oryginalnie. Marka oferuje odzież przede wszystkim dla młodych chłopaków, dla których liczy się wygoda, luz, sportowe podejście a także możliwość pokazania się w modnej odzieży. W ofercie marki prosto znajdziemy koszulki, spodnie, bluzy, kurtki, czapki, bieliznę, akcesoria. To wszystko wykonane jest z wysokiej jakości materiału, przede wszystkim dlatego, że współtwórcą jest właśnie raper.

Młodzi ludzie zazwyczaj poszukują modnych, atrakcyjnych ubrań, które mają odpowiednie logo, odpowiednią markę. Dlatego też to właśnie firma prosto zyskała taką popularność i młodzi tak chętnie kupują odzież tej marki. W szczególności koszulki, które cieszą się dobrym jakościowo materiałem, ciekawymi wzorami a także uniwersalną kolorystyką. Podobnie bluzy. Grube, wygodne w noszeniu i zakładaniu, idealne na każdą porę roku. Ceny za produkty tej marki również są tradycyjne, tak jak za markowe.

Młodzi ludzie nie lubią nosić nie markowych, tandetnych rzeczy. Dlatego też jeśli ktoś bliski chce podarować odzież swojemu dziecku, kuzynowi, bratu, koniecznie powinien zdecydować się na tę markę. To ona sprawia, że dziecko czuje się kimś, że jest ważne w towarzystwie. Jeśli jeszcze do tego interesuje się hip-hopem, należy do tej grupy, rapuje, to koniecznie musi posiadać odzież firmowaną logiem marki prosto. W innym wypadku może czuć się odrzucone przez daną grupę. Jeśli kogoś interesuje odzież przede wszystkim solidna, trwała, która wytrzyma dłużej, aniżeli jeden sezon, to również powinien zainteresować marką prosto.

Marka prosto, to również modne i solidne akcesoria, które powinien mieć każdy interesujący się tą marką. Szczególnie, że akcesoria są przeznaczone zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków. Portfele, tak zwane nerki, torby na laptopy, torebki i wiele innych. Na pewno znajdą się produkty dedykowane dla młodzieży, na prezent.