Na pierwszą w Bielsku-Białej lokalizację salonu w nowym koncepcie Premium sieć Martes Sport wybrała Galerię Sfera. Nowy sklep, który zajmie powierzchnię blisko 1600 m kw., czyli ponad trzykrotnie większą niż obecnie, będzie jednym z największych w Polsce. Fani sportu znajdą w nim wszystkie artykuły niezbędne do rozwijania swoich pasji, a wybór, jak zapewnia sieć, będzie duży.

 

Zgodnie z umową najmu sfinalizowaną na początku stycznia br., Martes Sport – dynamicznie rozwijająca się polska sieć oferująca produkty i odzież sportową, przeniesie się w bielskim obiekcie do nowego lokalu znajdującego się na II piętrze Galerii Sfera II. Nowy salon, zaprojektowany zgodnie z konceptem Premium, będzie charakteryzował się nowoczesnym designem opartym na ciemnych barwach z charakterystycznymi strefami wyróżniającym poszczególne marki oraz rozszerzonym asortymentem. To dobra wiadomość dla miłośników różnych sportów – outdoorowych, indoorowych, letnich i zimowych, których na Podbeskidziu nie brakuje. Teraz oferta Galerii Sfera dla nich dedykowana będzie jeszcze bogatsza.

 

Ofertę sportową Galerii Sfera tworzy obecnie 11 marek, w tym sklepy i klub fitness, zajmujących wspólnie blisko 4150 mkw. powierzchni najmu. Jest to zatem ważny dla nas segment, który obecnie, dzięki nowej umowie z Martes Sport, powiększył się o 1/4. Bardzo cieszymy się z tak owocnego początku roku. To zdecydowanie dobrze rokuje na przyszłe miesiące, które również obfitują w liczne plany leasingowe. Cieszymy się także, że dołączymy do zaszczytnego grona tych polskich galerii handlowych, w których Martes Sport jest obecny w koncepcie Premium – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera.

 

W salonie Martes Sport w Galerii Sfera klienci będą mogli znaleźć spektrum marek skierowanych do najbardziej wymagających klientów. Nie zabraknie w nim produktów takich producentów, jak: Reebok, Puma, Arena, Elbrus, Jack Wolfskin, Kross i Rossignol. Sklep w Galerii Sfera będzie pierwszym sklepem Martes Sport Premium w Bielsku-Białej i siódmym w Polsce utrzymanym w tym koncepcie.