Co podarować mamie w ten wyjątkowy dzień jakim jest 26 maja? Choć pomysłów jest mnóstwo to nie wiadomo, który najlepszy. Ciężko wybrać spośród miliona propozycji. Każda mama zasługuje na coś wyjątkowego. 

Definicja idealnego prezentu

Dla naszych rodzicielek liczy się głownie pamięć o nich. Dobrym prezentem na dwudziestego szóstego maja będzie zatem wszystko co nasza mama otrzyma z miłości i wdzięczności za trud wychowania. Jeśli jednak chcemy podarować jej coś prawdziwie wyjątkowego, coś co przez długi czas będzie przypominało jej jak bardzo jest dla nas ważna – postawmy na srebrną biżuterię. Przede wszystkim dlatego, że jest to rzecz trwała. Poza tym, która kobieta nie lubi gustownych kolczyków bądź uroczego pierścionka? Jednak faworytem, jako prezenty na dzień matki, będą zdecydowanie bransoletki. Podarunek ma bowiem przypominać naszej rodzicielce o nas a na bransoletkę spojrzeć można w każdej chwili. Jaką jednak wybrać?

Srebrna róża

silveris.pl

Nie trzeba chyba podawać wielu powodów, dla których różana bransoletka świetnie pasuje na tę okazję. Zamiast tradycyjnych kwiatów podarujmy mamie bukiet srebrnych róż, który przetrwa zdecydowanie dłużej niż tydzień!

Bransoletka z opalem różowym

silveris.pl

Kamień ten jest ma niezwykłe właściwości. Wpływa dobrze na zdrowie i samopoczucie a poza tym jest wyjątkowo piękny. Świetny prezent, dzięki któremu najbliższa nam osoba będzie zrelaksowana i poczuje się jak księżniczka!

Delikatne serduszko

silveris.pl

Propozycja dla fanów minimalizmu. Prosty przekaz, bo cóż lepiej symbolizuje miłość niż serce? Delikatna, sentymentalna bransoletka w sam raz na Dzień Matki! Na upominek w tej kategorii cenowej większość osób może sobie pozwolić. Dlatego, jeśli musisz akurat zacisnąć pasa, ta propozycja jest idealna dla Ciebie.

Pozłacane cudo!

silveris.pl
silveris.pl

Pokaż swojej mamie, że jest dla ciebie tak samo wyjątkowa jak prezent, który jej dajesz! Niebanalna, a zatem jedyna w swoim rodzaju, pozłacana bransoletka, która ma niecodzienny krój, sprawdzi się doskonale dwudziestego szóstego maja.

Symbol wieczności

silveris.pl

Bransoletka z symbolem nieskończoności ma wielką moc. Będzie pięknym wyrazem wiecznej miłości i wdzięczności. Wyjątkowy sposób na to aby przekazać swojej mamie, że zawsze będzie w naszym sercu.

Nie ma jednak niczego bardziej cennego niż poświęcony czas. Dając mamie prezent nie zapomnij o tym by spędzić z nią ten wyjątkowy dzień. Jeśli nie masz takiej możliwości. Prezent wysyłasz pocztą – przynajmniej zadzwoń aby porozmawiać. Wtedy wraz z bransoletką podarujesz swojej mamie kolejne cenne wspomnienie, o którym będzie jej mogła przypominać. 

Więcej bransoletek ze srebra i nie tylko znajdziesz na Silveris.pl.