Repablo to polska marka, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej. Firma chce odświeżyć swój wizerunek, dlatego wprowadza nowe działania marketingowe, które obejmują: social media (Facebook, Instagram), content marketing (nowa wiedza na blogu) i influencer marketing. Do współpracy zaprosiła Mistera Polski Rafała Maślaka.

Repablo, to marka z Krakowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej i od paru lat prężnie działa na polskim rynku. Cechami marki są profesjonalizm i niepowtarzalność, dlatego każdy produkt jest dokładnie przemyślany. Styl, jaki promuje marka Repablo to znana w świecie mody sportowa elegancja, czyli tzw. “casual”. Tradycyjny szyk zostaje wzbogacony swobodnymi elementami, których połączenie idealnie nadaje się na każdą okazję. Szeroka kolekcja marynarek, kurtek, koszul, swetrów, spodni czy innych elementów męskiej garderoby ma swoich zwolenników, dlatego marka Repablo cieszy się uznaniem
i  popularnością.

Rafał Maślak – Ambasador Marki Repablo

Rafał Maślak – fotomodel oraz bloger, który w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Idol wielu mężczyzn jest również Ambasadorem marki Repablo, o której mówi:

“Myślę, że Repablo jest tym, czego potrzebuje każdy współczesny mężczyzna: połączeniem jakości, oryginalności i klasy” – mówi Rafał Maślak. „Cieszę się, że mogę być częścią polskiej marki, która pokazuje mężczyznom, że smart casual nie musi być nudny lub nieosiągalny. Repablo decyduje się redefiniować męski styl i garderobę, a dla mnie wspieranie takich inicjatyw to ogromna przyjemność.”

W ramach współpracy Rafał Maślak będzie promował markę Repablo w mediach społecznościowych.

 

Kim jest klient marki Repablo?

Docelowym klientem marki Repablo jest mężczyzna, który dba o siebie i swój wizerunek. Ceni wygodę, estetykę i jakość wybieranych przez siebie produktów. Oryginalne wzory, dbałość o materiały i najmniejsze detale, sprawią, że każdy klient wybierający markę Repablo, będzie zadowolony.

 

Rozwój Repablo

W rozwoju marki pomagają rozwiązania proponowane przez Corra, której zadaniem jest  promowanie Repablo w social mediach, pomoc przy eventach czy sesjach zdjęciowych.