„Kulinarny zawrót głowy „ to dopiero początek – zapowiada Monika Goździalska, modelka, blogerka kulinarna, prowadząca popularny kącik poradniczy o gotowaniu w porannym paśmie „Dzień  Dobry Polsko” w TVP.

Trzeba przyznać, że Monika Goździalska  w show businessie funkcjonuje od lat, z różnymi efektami. Media najchętniej wypominają jej sesję w CKM,  zupełnie pomijając jej dokonania w zakresie zarządzania wydawnictwem i telewizją. Dla samej zainteresowanej to temat zamknięty, bowiem, jak sama szczerze wyznała w jednym z wywiadów, ma parcie na szkło i wcale się tego nie wstydzi     i teraz, po uporządkowaniu spraw rodzinnych i zdrowotnych, właśnie rozpoczęła etap podboju mediów. Plany ma ambitne.

Jak na osobę z jawnym parciem  na szkło, Monikę niezwykle rzadko można spotkać na celebryckich imprezach.  Niemniej, jak już się pojawi, zawsze budzi zainteresowanie i podziw nienaganną figurą, stosownymi i oryginalnymi kreacjami, jak choćby czerwona koronkowa suknia marki Greed na ostatniej Gali Samochód Roku Playboya. Modelka wybiera stroje w stylu casual, ale zawsze stawia na znane, sprawdzone marki. Podkreśla, że na co dzień i w pracy  najważniejsza jest dla niej wygoda. Cechą charakterystyczną dla niej  jest uśmiech, którym zawsze chętnie obdarza otoczenie.

Część wakacji Monika poświęci na dokończenie książki z przepisami z programu „Kulinarny zawrót głowy”, część na prace przygotowawcze przed otwarcie autorskiej restauracji, część na kręcenie programu, a część……Tej części już nie będzie, bowiem skończą się wakacje i wtedy Monika zaskoczy wszystkich na wizji, w zupełnie nowym wcieleniu.

WARSZAWA 29.05.2017 WIELKA GALA GWIAZD PLEJADY
N Z
MICHAL PIESCIUK/ NEWSPIX.PL