Unizet Netcom sp. z o.o. – właściciel serwisów modowych agemode.com i styllove.com, już za kilka dni uruchomi kolejny serwis www. Do wyszukiwarki ubrań i kosmetyków, oraz modowego serwisu udostępniającego zaawansowane usługi stylistyczne, z końcem tygodnia dołączy www.styllove.tv – internetowa telewizja o profilu lifestylowo-modowym.
 
Telewizja Styllove będzie kolejnym unikalnym serwisem na nie tylko modowym rynku.
 
Serwis składa się z czterech zakładek:
 
– W każdym tygodniu w zakładkach: „Gwiazdy/Filmy” i „Prezentacje/Reportaże” pojawiać się będą nie mniej, niż dwie premierowe produkcje własne TV Styllove: reportaże z wydarzeń kulturalnych i modowych, audycje lifestylowe, wywiady z gwiazdami estrady i sceny muzycznej, aktorami, projektantami i stylistami. Na początek będą to m.in. przygotowane przy pomocy Sony Music Polska i Universal Music Polska audycje z udziałem m.in. Maryli Rodowicz, Alicji Janosz, Zbigniewa Wodeckiego, Damiana Ukeje i Alicji Węgorzewskiej oraz minireportaże: z Festiwalu Gwiazd 2014 w Międzyzdrojach oraz eventu „Water Jogging”.
 
– Zakładka „Videoblogi” z chwilą uruchomienia serwisu udostępniona zostanie blogerom i videoblogerom modowym i urodowym z całej Polski. Zainteresowani zwiększeniem dostępności swoich materiałów blogerzy swoje materiały w serwisie TV Styllove będą mogli umieszczać bezpłatnie, z wybraną przez siebie częstotliwością.
 
– W zakładce „Artykuły” znaleźć można będzie zestaw najaktualniejszych informacji prasowych ze świata mody i urody. Oprócz artykułów tworzonych na podstawie ogólnych informacji prasowych, pochodzących od producentów i dystrybutorów odzieży, obuwia i kosmetyków, oraz z agencji prasowych, docelowo znaleźć będzie można w zakładce także materiały dedykowane, umieszczane przez działy PR i marketingu znanych nie tylko polskich marek.
 
Telewizja Styllove będzie nadawcą internetowym, ale współpracuje z nadawcami konwencjonalnymi. Audycje TV Styllove już od września oglądać będzie można w ponad osiemdziesięciu telewizjach lokalnych grupy Vectra, zrzeszonych w elbląskim Stowarzyszeniu „Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne”; telewizje otrzymają także prawo do umieszczania w serwisie własnych materiałów o tematyce modowo-urodowej. Wywiady i audycje własne TV Styllove tworzone będą przy współpracy z magazynem „Pragnienie Piękna”, którego Czytelniczki oprócz możliwości obejrzenia audycji, będą mogły także przeczytać wywiady na stronie magazynu.