Amerykańska modowa marka Timberland rozsławiła się w całym świecie dzięki swoim osiągnięciom w branży odzieżowej i obuwniczej. Jej niepowtarzalny, outdoorowy styl możesz teraz nosić także na nadgarstku! Wszystko dzięki oryginalnym męskim zegarkom Timberland.

Hasło przewodnie amerykańskiego producenta: „Made for modern trail” doskonale oddaje ducha jakim przesiąknięte są jego produkty. Męskie zegarki outdoorowe Timberland łączą bowiem funkcjonalność z nowoczesnym, zachodnim stylem. Oglądając zegarki od razu zauważysz charakterystyczny dobór barw skoncentrowany na kolorach ziemi.

Sam pasek to oddzielna historia, bo zdecydowanie wyróżnia zegarki Timberland na tle konkurencji. To właśnie wykonany z najprawdziwszej skóry, gruby, szyty pasek decyduje o charakterze zegarków. Znajdziesz na nim odciśniętą sygnaturę, którą jest rozpoznawalne na całym świecie drzewo marki Timberland. Ten oryginalny design stworzony został z myślą o młodych ludziach poszukujących swojego własnego stylu.

Nowoczesne szlaki

Męski zegarek Timberland Fashion TBL.14813JSK-61 to doskonały przykład potwierdzający profesjonalizm i świetny styl marki. Jego uroda dowodzi też faktu, że zegarki Timberland przetarły swój własny, niepowtarzalny szlak na modowej arenie. Unikatowa koperta w kształcie ośmiokąta skrywa piękną grafitową tarczę. Zegarek na pasku z beżowej, naturalnej skóry prezentuje się wyśmienicie. Zegarek Timberland TBL.14813JSU-03 wyposażono również w dodatki takie jak tachometr i datownik, a o jego trwałość zadba mineralne szkiełko i wodoszczelność do 50 metrów. Zegarek znajdziesz w ofercie męskich zegarków na stronie autoryzowanego sklepu: www.zegarek.net/zegarki/meskie/index.html.

Stylowe narzędzie

W Timberland dopilnowano, aby zegarki outdoorowe nie były takie tylko z wyglądu. Zegarek męski Timberland Campton TBL.13910JS-07A to piękny czasomierz, ale i precyzyjny kompas! Design jego tarczy ewidentnie podporządkowano idei praktyczności jaką daje to urządzenie. Dużą białą tarczę otacza kompas, a efekt uzupełniają wyraźne, wymalowane na czarno wskaźniki. To wszystko zawarto na okrągłej, stalowej kopercie przymocowanej oczywiście do skórzanego paska. Zegarek outdoorowy Timberland Campton TBL.13910JS-07A posiada zakręcany dekielek i wodoszczelność do 100 metrów.

Jeżeli zainteresował Cię styl kreowany przez markę, a właśnie szukasz zegarka dla siebie, polecamy rozejrzeć się w pełnej kolekcji outdoorowych zegarków męskich Timberland.