Ubrania sygnowane metką Vito Vergelis skierowane są do zdecydowanych, pewnych siebie kobiet, które wiedzą, czego oczekują od życia. Gwarantują one elegancki i modny wygląd, dlatego też coraz więcej pań chętnie po nie sięga. Wybierając markę Vito Vergelis warto znać jej historię, aby mieć pewność, że są to najwyżej klasy ubrania, produkowane ze starannością i dbałością o każdy szczegół.

Odzież sygnowaną metką Vito Vergelis można spotkać na rynku stosunkowo od niedawna, bo dopiero od 2011 roku. Jednak historia firmy nie jest tak prosta i krótka, ponieważ sięga aż 1955 roku. Powstały wtedy Zakłady Przemysłu Odzieżowego MODA, produkujące wysokiej klasy i jakości tkaniny. Zlokalizowane one były na wrocławskim rynku. Już od tego czasu firma cieszyła się dużą popularnością i uznaniem, a w jej ofercie można było znaleźć odzież dla kobiet, mężczyzn oraz najmłodszych. W roku 1998 zakłady przekształciły się w spółkę Moda Wrocław SA, a następnie w styczniu 2011 roku marka Vito Vergelis została przekazana spółce-córce.

Niezwykle istotny jest sam proces powstawania ubrań. Projektanci co roku przygotowują dwie sezonowe kolekcje. Na każdą z nich składa się 200 wzorów, nad którymi pracują odpowiednio wykwalifikowane osoby, dbając o najmniejszy detal. Można mieć również pewność, że zakupione ubrania będą wykonane z najwyżej jakości tkanin, które selekcjonowane są na Targach Mody Premiere Vision w Paryżu.

Ubrania Vito Vergelis znajdziesz na KodyMody.com.

Wszystkie ubrania od Vito Vergelis powstają w Polsce, można więc być pewnym ich jakości – nie są one produkowane masowo, aby trafiły do możliwie największej liczby odbiorców za najniższą cenę. Firma nie broni się przed wykorzystywaniem najnowszych technologii, usprawniających szycie ubrań, wyglądają one jednak niczym z artystycznej pracowni krawieckiej.

Decydując się na markę Vito Vergelis można mieć pewność zakupu najwyższej jakości ubrań. Pokazuje to wieloletnia historia firmy oraz liczne zdobywane przez nią nagrody, jak przykładowo wyróżnienie Złotą Pętelką. Zdecydowane, pewne siebie kobiety, poszukujące ubrań z klasą i stylem z pewnością znajdą coś dla siebie w kolekcjach Vito Vergelis i nie będą rozczarowane.