Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jest to specjalny czas, który możemy poświęcić wyłącznie na rozmowy z bliskimi, nie kłopocząc się pracą i codziennymi zmartwieniami. Warto więc zadbać, aby w tych szczególnych dniach wszystko prezentowało się nienagannie – świąteczny stół, dom, potrawy. Nie możesz również zapomnieć, że i Ty powinieneś lub powinnaś wyglądać pięknie, niezależnie od tego, czy udajesz się w gości, czy jesteś gospodarzem czy gospodynią.

Co dla pań?

O odpowiednim ubiorze szczególnie łatwo jest zapomnieć, jeśli organizuje się święta w swoim własnym domu – przygotowania potrafią tak pochłonąć, że nie starcza już czasu, aby zadbać o swój strój. Nie dopuść do tego – nie możesz przecież na świątecznym śniadaniu pokazać się w poplamionych dresach i fartuchu. Jeśli lubisz wygodę, dobrym rozwiązaniem będą eleganckie spodnie i bluzka. Nie będą krępować Ci ruchów, a do tego będziesz prezentować się elegancko i z klasą. Lepiej również jest zrezygnować z jeansów, bo choć można z nich stworzyć ciekawe stylizacje, tak nie są zbyt odświętne.

co ubrac na wielkanoc - kobieta

Świetnie za to sprawdzą się materiałowe spodnie, w różnych fasonach i kolorach – jeśli jesteś fanką tradycji możesz śmiało postawić na zwykłe czarne lub granatowe, ale równie doskonałe będą kolorowe i wzorzyste. Do tego elegancka bluzka i odpowiedni strój gotowy. Lubiące sukienki osoby i na tę okazję z pewnością się na nie zdecydują – nie można jednak zapomnieć, że nie będzie dobrze widziany zbyt głęboki dekolt lub zbyt krótka długość spódnicy. Modne spódnice na różne okazje, również rodzinne uroczystości, znajdziesz np. tutaj.

Co dla panów?

Nic nie sprawdzi się tak dobrze jak koszula. Jest nieporównywalnie bardziej elegancka i odświętna niż zwykła koszulka. Do tego odpowiednie spodnie. Zależnie od tego, w jakich będziesz dobrze się czuł, możesz wybrać spodnie na kant (które są doskonałym wyborem) lub ewentualnie zwykłe jeansy – jednak lepiej postawić na te w ciemnych kolorach. Szczytem elegancji będzie oczywiście krawat, jednak jeśli nie czujesz się w nim dobrze, albo męska część Twojej rodziny na pewno nie będzie go miała, możesz z niego zrezygnować.

co ubrac na wielkanoc - mezczyzna