Wiosna zbliża się wielkimi krokami, najwyższy czas wybudzić się z zimowego snu i ruszyć jej naprzeciw! Najlepiej biegiem ;) Ale – uwaga na wiosenne pułapki pogodowe. Uprawiając sport w okresach przejściowych, tj. wiosną i jesienią, dużo łatwiej o przegrzanie lub zaziębienie, dlatego tym większą uwagę trzeba zwrócić na odpowiedni strój. Kolekcja DRY marki Brubeck powstała specjalnie z myślą o takich specyficznych warunkach.
Dzięki kolekcji DRY skóra może swobodnie oddychać nawet podczas intensywnej aktywności. DRY to uniwersalna grupa cienkiej bielizny, zapewniającej komfort w trudnych dla organizmu warunkach. Może stanowić samodzielny element odzieży lub pierwszą warstwę w chłodniejsze dni. Te wykonane w technologii bezszwowej ubrania wyprodukowane są z dwuwarstwowej dzianiny, co gwarantuje szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz i utrzymywanie optymalnej termoregulacji skóry nawet podczas najbardziej wyczerpujących treningów. Ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami zapewniają właściwości bakteriostatyczne. Dzianina nie podrażnia i nie uczula.
Bluza i spodnie z kolekcji DRY mają szerokie zastosowanie, nadają się do całorocznego użytku, polecane w szczególności do biegania oraz innych aktywności na powietrzu w okresach przejściowych: wczesną wiosną i późną jesienią.
Więcej informacji na temat kolekcji DRY marki Brubeck znaleźć można na stronie www.brubeck.pl

BLUZA MĘSKA
Rozmiar: S – XXL
Kolor: czarny/czerwony
Cena: 99,99 zł

SPODNIE MĘSKIE
Rozmiar: S – XXL
Kolor: czarny/czerwony
Cena: 79,99 zł

BLUZA DAMSKA
Rozmiar: S – XL
Kolor: czarny/turkus
Cena: 99,99 zł

SPODNIE DAMSKIE
Rozmiar: S – XL
Kolor: czarny/turkus
Cena: 79,99 zł

Więcej na: www.brubeck.pl