Konkurs na najlepsze hasło reklamowe lubelskiego dealera Hondy CRH Auto jest już na półmetku. Można jeszcze powalczyć o dziesięć tysięcy złotych na spełnienie swoich marzeń.

Do końca bieżącego roku klienci salonu CRH Auto mogą zdobyć 10 000 tys. zł. Szansę na wygraną ma każda pełnoletnia osoba, która w tym czasie dokona zakupu samochodu bądź usługi za minimum 100 zł w salonie lub serwisie samochodowym lubelskiego dealera Hondy. Klient otrzyma kupon, na którym może wykazać się swoją pomysłowością. Wystarczy zaproponować hasło reklamowe, które zawierać będzie
w swojej treści słowa CRH Auto oraz Honda.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem. Zebraliśmy już pokaźną liczbę propozycji haseł reklamowych. Na początku przyszłego roku nad wszystkimi zgłoszeniami pochyli się kapituła konkursowa, która wybierze zwycięzcę. Zapewniam, że nie będzie to łatwe zadanie, ponieważ nasi klienci są bardzo kreatywni – mówi Wiesław Mrozowski, prezes Zarządu CRH Auto Sp. z o.o.

Oryginalność i trafność to według przedstawicieli firmy najważniejsze kryteria oceny haseł. Laureat może być tylko jeden. Zwycięzcę konkursu poznamy na początku przyszłego roku, a nagroda zostanie przekazana wprost na jego konto bankowe.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz regulamin są dostępne na stronie www.honda.lublin.pl.

 

Firma CRH Auto jest obecnie jedynym w Lublinie autoryzowanym salonem i serwisem Hondy. W rankingu sprzedaży salonów samochodowych sieci dealerskiej Hondy
w Polsce znajduje się aktualnie w pierwszej dziesiątce.

***

CRH Auto to spółka wchodząca w skład Lubelskiej Grupy Kapitałowej CRH Żagiel. Grupa CRH Żagiel działa na lubelskim rynku motoryzacyjnym od 1995r.  Grupa posiada również wypożyczalnię samochodów, prowadzi sprzedaż samochodów używanych, blacharnię i lakiernię oraz trzy stacje kontroli pojazdów. Działalność grupy nie ogranicza się tylko do Lublina. W Zamościu, przy ul. Starowiejskiej 12 grupa posiada ekspozycję samochodów marki Honda a także prowadzi  Stację Kontroli Pojazdów.