Miłośnicy dwóch kółek mają szczególny sentyment do swoich maszyn i zwykle chętniej niż właściciele samochodów inwestują w markowe dodatki, które wpływają nie tylko na wygodę, ale również na bezpieczeństwo jazdy motocyklem. Jeśli chcesz wyposażyć swój motocykl w efektowny gadżet lub w bardziej praktyczne akcesoria typu torba podróżna, warto byś bliżej poznał wysokiej klasy wyposażenie motocyklowe marki SW-Motech Polska. Wspomniana firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu dla motocyklistów niemieckiej marki SW-Motech. A jakie akcesoria znajdują się ofercie tej firmy?

sw-motech polska

Uchwyt pod nawigację

Dziś z nawigacji satelitarnej korzystają nie tylko kierowcy samochodów osobowych czy ciężarówek, ale także motocykliści czy rowerzyści. Z myślą o zapewnieniu wygody motocyklistom, którzy podczas jazdy chcą korzystać z nawigacji GPS, firma SW-Motech Polska przygotowała bogaty wybór uchwytów dedykowanych dla konkretnych marek motocykli, jak również uchwytów uniwersalnych, przeznaczonych do instalacji nawigacji, rejestratorów lub innych urządzeń elektronicznych, z których mogą korzystać właściciele motorów.

Torby podróżne, kufry boczne i centralne, stelaże

To podstawowa kategoria akcesoriów motocyklowych wchodzących w skład oferty firmy SW-Motech Polska. Na tę kategorię wyposażenia dodatkowego dla motocyklistów, którzy chętnie wyruszają w dłuższe trasy, składają się różne rodzaje twardych kufrów bocznych lub centralnych o różnej pojemności, tekstylnych toreb podróżnych typu miękkiego oraz specjalnych stelaży do ich instalacji na tylnej części motocykla. Torby i kufry podróżne tej marki oferowane są w zestawach składających się z dwóch elementów – z dwóch kufrów bocznych lub z pojedynczych toreb i kufrów centralnych. Poza torbami i kuframi o dużej pojemności i o dość sztywnej konstrukcji, w ofercie firmy SW-Motech Polska znajdziesz również duży wybór wysokiej klasy sakw motocyklowych o dużej trwałości i wysokim poziomie funkcjonalności użytkowej. Oferowane przez firmę sakwy, wyróżniają się modnym wyglądem i doskonałą jakością wykonania. Zapewniają przestrzeń do przechowywania różnych kategorii przedmiotów o niewielkich rozmiarach.

Akcesoria zwiększające bezpieczeństwo

Prócz wymienionych wcześniej dodatków, które wpływają przede wszystkim na zwiększenie komfortu podróży, w ofercie firmy SW-Motech Polska pojawiła się również bogata kolekcja specjalnych przedłużeń kierownicy i lusterek, a także różnych rodzajów innych akcesoriów technicznych, które w bezpośredni sposób przekładają się na zwiększenie bezpieczeństwa podczas jazdy motocyklem.