Wkrótce mają odwiedzić Cię znajomi mieszkający za granicą? Chcesz zapewnić im moc atrakcji, ale nie masz możliwości wyrwać się z pracy? Boisz się, że nie odnajdą się w Warszawie? Zadbaj o bezpieczeństwo swoich gości. Już dziś zaopatrz ich w kartę pre-paid Wawa Taxi.

Chcesz, żeby Twoi goście zwiedzili Warszawę bez stresu, że się zgubią? Podaruj im kartę pre-paid Wawa Taxi. Zapewnij im wygodny transport z wykfalifikowanym kierowcą, znającym język angielski.

Jak działa karta pre-paid Wawa Taxi?

Użytkownik korzysta ze środków finansowych, do wyczerpania kwoty wpłaconej wcześniej na rachunek. Aby stać się właścicielem karty pre-paid nie trzeba zakładać konta w baku. Dzięki temu karta ta nie jest spersonalizowana i można ją bez przeszkód przekazać innym.

Karty pre-paid to nie tylko wygoda płynąca z wykonywania transakcji bezgotówkowych. To także bezpieczeństwo i pewność tego, że Twoi goście jadą z doświadczonym i wyszkolonym kierowcą. Dodatkowo można sprawdzić wszystkie odbyte trasy oraz to, ile kosztowały. Korzystając z przejazdów bezgotówkowych otrzymasz dostęp do Strefy Klienta, której główną zaletą jest możliwość kontroli oraz optymalizacja kosztów wszystkich wykonanych kursów i opłat. Każdy nasz Klient otrzyma unikalny login i hasło zapewniające bezpieczeństwo wszystkich aktywności wykonywanych w Internecie.

Zapewnij swoim gościom bezpieczne podróżowanie po Warszawie. Podaruj im kratę pre-paid Wawa Taxi.

Więcej informacji znajdziesz na: www.wawataxi.pl