Firma Cartrack Polska znalazła się wśród laureatów XV edycji Fleet Awards Polska. Produkt Moja Flota Standard został wyróżniony w kategorii Monitoring Floty.

16 kwietnia 2014 r. firma Cartrack została nagrodzona w kategorii Monitoring Pojazdów w Plebiscycie Fleet Awards Polska 2014. Jest to najbardziej rozpoznawalna nagroda na rynku flotowym, w ramach której wyróżniane są najlepsze samochody, produkty i usługi dostępne w ramach CFM (Car Fleet Management).

– Cartrack Polska jest zdobywcą nagrody w Plebiscycie Fleet Awards 2014 w kategorii monitoring pojazdów. Wyróżnienie jest potwierdzeniem zaufania jakim obdarzyli firmę obecni i potencjalni klienci. Dowodzi niezawodności oraz najwyższej jakości świadczonych usług opartych na profesjonalnym doradztwie i dedykowanej obsłudze klienta – mówi Kamil Jakacki, Dyrektor Sprzedaży na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią, firmy Cartrack Polska.

Wyróżniony produkt Moja Flota Standard zapewnia stałą kontrolę pozycji i przebiegu pojazdu w czasie rzeczywistym, a także umożliwia określenie miejsc i czas postojów. Stanowi narzędzie do kontrolowania, czy pojazd jest używany w celach służbowych czy prywatnych. Ponadto, posiada przydatne opcje takie, jak identyfikacja kierowcy, czujnik otwarcia drzwi czy czujnik otwarcia przestrzeni ładunkowej.

Plebiscyt Fleet Awards Polska organizowany jest od blisko 15 lat przez magazyn branżowy FLOTA. Opiera się na głosowaniu internetowym wśród osób ściśle związanych z branżą flotową.

Informacje o Cartrack

Cartrack to międzynarodowy dostawca usług monitoringu GPS, jeden z globalnych liderów w zakresie usług zarządzania flotą oraz monitoringu i zabezpieczeń samochodowych. Firma oferuje swoje usługi w 16 oddziałach na trzech kontynentach, monitorujących łącznie około 500 tys. pojazdów. Cartrack powstał w 2001 r. jako część Onecell Holdings, jednego z największych i najbardziej doświadczonych holdingów oferujących urządzenia oraz oprogramowanie GPS, a także monitoring aut w skali globalnej. Firma zatrudnia globalnie ponad 2000 pracowników. Cartrack Polska rozpoczął działalność wiosną 2009 r. w Warszawie. Firma stanowi jedno z kluczowych przedstawicielstw Cartrack na kontynencie europejskim i zalicza się do najważniejszych dostawców usług monitoringu GPS na rodzimym rynku.