Usiądź wygodnie w fotelu – ale reżysera, weź do ręki scenariusz, a właściwie napisz swój, o 19:30 rozpocznij niezwykłe przedstawienie. 

Jude Law, ambasador marki Lexus, zaprosi widzów do przejażdżki londyńskimi ulicami. Będzie to improwizacja na żywo, której scenerią zostało teatralne zagłębie miasta czyli dzielnica SOHO i fotel kierowcy RX-a.

preview_lexus-rx-i-jude-law

Scenariusz jest, nawet kilka jego wersji, ale to finalnie widzowie będą decydować o dalszym rozwoju akcji. Za pośrednictwem https://www.lexus-polska.pl/car-models/rx/rxlive/#vote, w czasie rzeczywistym można kierować losami bohatera. Jude wykorzystując swoje umiejętności sceniczne, a przede wszystkim zdolność szybkiego reagowania, podejmie w trakcie podróży różnego rodzaju wyzwania – kulinarne, muzyczne, artystyczne.

preview_w_drodze

Narracja inspirowana jest reklamą Lexusa RX, emitowaną z początkiem 2016 roku. Reklama przedstawia Law, który kamerdynerowi oddaje kluczyki do swojego Lexusa. Ten siada na miejscu kierowcy i wyrusza w niezwykłą, „gwiazdorską” podróż – piękne kobiety, czerwony dywan, wykwintne restauracje, luksusowe życie nocne. Kamerdyner wraca do hotelu, Jude siada za kierownicę, czując atmosferę niezwykłych przeżyć poprzednika. Zostawia go rozmarzonego przed hotelem…

preview_lexus-rx-i-jude-law-3

Dzisiejsze przedstawienie to również prezentacja i jednocześnie zaproszenie do życia w stylu RX, które jest kolażem luksusu, wrażeń i niezapomnianych emocji.