HYUNDAI Motor Poland, dystrybutor samochodów największego koreańskiego producenta, zdecydował się na przeprowadzenie kampanii promującej wspólnie dwa modele ze swojej oferty SUVów – Tucson oraz Santa Fe. Media do kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Tucson, to najlepiej sprzedający się model Hyundaia w Polsce i Europie oraz jeden z najlepiej sprzedających się SUVów z segmentu C. Santa Fe łączy charakter sportowego SUVa z wyrafinowaniem luksusowej limuzyny i jest przeznaczony dla segmentu D. Oba modele dostępne są w specjalnej, atrakcyjnej ofercie leasingowej i podobnie jak wszystkie pozostałe modele marki, objęte są 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, w skład której wchodzą także: 5 lat Assistance i 5 lat kontroli technicznej pojazdu.
Kampania ruszyła we wrześniu i prowadzona jest w ogólnopolskiej telewizji oraz online. Za planowanie, zakup mediów oraz przygotowanie kreacji internetowych odpowiedzialny jest dom mediowy Havas Media, za przygotowanie kreacji offline odpowiada agencja reklamowa Opus B.

 

Tucson:
* W gamie modeli pojawił się Hyundai Tucson z nowym, mocniejszym silnikiem Diesla 1.7 ze skrzynią DCT. Tucson to najlepiej sprzedający się model Hyundaia oraz jeden z najlepiej sprzedających się SUVów z segmentu C.
* Nowy Tucson dostępny jest także w programie Hyundai Abonament oraz systemie kredytowym Hyundai Non-Stop Auto.

 

Santa Fe:
* MOCNE POŁĄCZENIE SIŁY I STYLU – nowy Santa Fe łączy charakter sportowego SUVa z wyrafinowaniem luksusowej limuzyny.
* ODWAŻNY DESIGN – o stylu modelu Santa Fe decydują odważne kształty i dynamicznie poprowadzone linie.
* 2.0 CRDi 6AT 185KM – nowy, zoptymalizowany silnik Diesla, spełniający normę Euro 6, generuje maksymalną moc 185 KM przy 4000 obr./min. oraz maksymalny moment obrotowy na poziomie 400 nm osiągany w zakresie 1750 ~ 2750 obr./min.

 

 

Havas Media Group – wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Zarówno Havas Media, Arena Media, jak i Havas Sports & Entertainment korzystają na co dzień z wiedzy wyspecjalizowanych jednostek rozwijanych w ramach struktury Havas Media Group: Artemis (globalna sieć zarządzania danymi), Ecselis (performance marketing), Mobext (sieci mobilne), Socialyse (media społecznościowe), Affiperf (globalne narzędzie zakupowe Havas w obszarze RTB), LuxHub (marki luksusowe) oraz 18 Havas Warsaw (projekty komunikacyjne łączące innowacyjne technologie, zjawiska kulturowe i mediowe). Za content marketing w globalnej sieci Havas odpowiadają: Havas Sports & Entertainment, Cake (Paryż, Londyn, Nowy Jork), Havas Hospitality i Havas Productions. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.