ID-10096189(1)Japończycy są narodem oryginalnym i intrygującym. Charakteryzują się wysoką kulturą osobistą i dobrymi manierami. Nie chcąc nikogo urazić posługują się utartymi formułkami i standardowymi zwrotami grzecznościowymi. To też ludzie pracy – ich życie kręci się wokół spraw służbowych. Wynika to przede wszystkim z szacunku i poświęcenia się sprawom zawodowym.

Styl i precyzja

To nowoczesne połączenie elegancji, komfortu, bezpieczeństwa i ekologii. W przypadku najnowszej linii Mazdy producenci nie odeszli od tradycji, trwają przy filozofii KODO. Specjalnie wyprofilowane linie nadwozia w połączeniu z bogatym wnętrzem tworzą stylową całość. Mazda oferuje też wiele udogodnień zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, m.in. zestaw audio z przestrzennym nagłośnieniem Bose, Bluetooth , USB oraz elektryczna regulacja foteli kierowcy i pasażera z funkcją pamięci. Nad bezpieczeństwem podróżnych czuwają układ antypoślizgowy ABS, poduszki i kurtyny powietrzne, system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu i SCBS – zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach oraz inteligentne wspomaganie hamowania. Japońskie samochody osobowe od Mazdy cechuje też niskie zużycie paliwa i emisji dwutlenku węgla, dzięki zastosowaniu silników w technologii SkyActive.

Motoryzacyjny potentat

Pozycja Mazdy na rynku motoryzacyjnym może wzbudzać podziw i zazdrość. W Polsce od 2008 roku sprzedaje się samochody tej marki i z roku na rok cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem. Dostępne już auta wyróżniają się z tłumu i przykuwają uwagę. A kolejne modele intrygują jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży. Samochody, które wyjeżdżają z fabryk Mazdy wyprzedzają swoje czasy i są dokładnie tym, czego oczekują klienci. Koncern śmiało stosuje nowoczesne rozwiązania technologiczne mające na celu bezpieczną i przyjemną jazdę. Nie boi się przełamywania konwencji, ale też nie zapomina o tradycyjnych wartościach. Firma stawia czoła wyzwaniom i wysoką poprzeczkę dla konkurencji. Determinacja, kreatywność i siła każdego z pracowników prowadzą firmę na szczyty światowej motoryzacji.

Samochody Mazdy posiadają japoński charakter, są nowoczesne, komfortowe i dopracowane w każdym calu. Oprócz bezpieczeństwa gwarantują też mnóstwo przyjemności z jazdy oraz pewność, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie.