Z początkiem września wystartowała kampania digitalowa euroShell. W ramach akcji vlogerka Iwona Blecharczyk, wspólnie z ekspertami z firm transportowych, będą przybliżać zalety i korzyści finansowe wynikające z korzystania z karty flotowej euroShell. Projekt potrwa do końca roku 2017.

Kampania jest skierowana do kierowców ciężarówek, managerów flot oraz właścicieli firm transportowych. Jej celem jest pokazanie, na konkretnym przykładzie trasy z Warszawy do Walencji, wszystkich funkcjonalności i benefitów karty – od bezgotówkowych transakcji za paliwo czy zakupy na stacjach, przez opłaty drogowe czy zwrot VAT z transakcji zagranicznych po pomoc drogową w 40 krajach w całej Europie.

Do współpracy w tym projekcie zaproszono Iwonę Blecharczyk, Trucking Girl – najpopularniejszą polską vlogerkę świata transportu, która doskonale zna specyfikę pracy kierowców, oraz przedstawicieli firm transportowych, którzy rozumieją wyzwania stojące przed branżą.

„Zależało nam, by w jednej kampanii zestawić subiektywne opinie vlogerki z doświadczeniami zarządców flot. W ten sposób powstały ciekawe i merytoryczne materiały, które jasno wyjaśniają jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z kart flotowych euroShell i jaką konkretnie kwotę mogą zaoszczędzić firmy, jeśli wybiorą naszą kartę”  – powiedział Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, euroShell, Baltics & Ukraine Commercial Fleet.

Kampania będzie prowadzona w Internecie na kluczowych serwisach poświęconych tematyce transportowej, na stronie www.euroshell.pl oraz na kanałach społecznościowych Iwony Blecharczyk.

Za przygotowanie kreacji odpowiada agencja interaktywna K2, a za opracowanie i realizację działań public relations agencja ConTrust Communication.