Przejażdżka nową Škodą Rapid Spaceback, montowanie fotelików na czas oraz warsztaty bezpiecznej przestrzeni to atrakcje niedzielnego spotkania w lubelskim salonie CRH Żagiel Auto.

Škoda Rapid Spaceback to wyjątkowy samochód, dlatego chcieliśmy też w wyjątkowy sposób go zaprezentować. Przygotowaliśmy moc atrakcji, dzięki którym nasi klienci mogli lepiej poznać zalety prezentowanego auta. Goście mieli możliwość między innymi wysłuchania wykładu na temat aranżacji przestrzeni. Dowiedzieli się również, jak poprawnie i szybko zamontować fotelik dla dziecka, a także brali udział w konkursach z wiedzy o bezpieczeństwie. Gwoździem porannego spotkania były jednak jazdy próbne Skody Rapid Spaceback. – relacjonuje Wiesław Mrozowski, Prezes CRH Żagiel Auto.

Prezentowany samochód łączy w sobie szyk i sportowy charakter. Pod maską ŠKODY Rapid Spaceback można znaleźć silnik benzynowy lub silnik diesla. Zaawansowane jednostki napędowe oferują moc od 75 do 122 KM. We wnętrzu samochodu zaskoczy nas sportowa, 3-ramienna kierownica. Jest to jednocześnie auto rodzinne, wyposażone w bagażnik o pojemności 415l z możliwością powiększenia do 1 380 l. Każdy egzemplarz wyposażany jest standardowo w 6 poduszek bezpieczeństwa, 3-punktowe pasy oraz elektroniczne systemy zmniejszające ryzyko kolizji, dzięki którym cała rodzina będzie czuła się bezpiecznie.

Samochód Škoda Rapid Spaceback to model, którego szukałem. Jest komfortowy i pewnie się prowadzi. Przyszedłem tutaj, żeby skorzystać z jazdy próbnej, ale spotkanie ze specjalistą bezpieczeństwa przestrzeni okazało się równie interesujące. Cieszę się, że dealer Skody umożliwia udział w takich akcjach – mówi Pan Paweł, klient CRH Żagiel Auto.                

W Lublinie Škodę Rapid Spaceback można kupić w salonie dealera CRH Żagiel Auto. Szczegółowe informacje dotyczące cen i modeli Skody są dostępne na stronie www.skoda-auto.pl/dealers/CRH-ZAGIEL-AUTO.