Tegoroczna jesień upływa w firmach pod znakiem nabywania samochodów. Powodem są między innymi wprowadzane od stycznia zmiany podatkowe. Teraz, dzięki promocji PKO Leasing+, przedsiębiorcy zyskali dodatkowy powód, by zmienić auto lub nabyć nowe. Jeżeli do końca roku zdecydują się na leasing samochodu z ubezpieczeniem GAP, nie poniosą opłaty za jego rejestrację.

 Polscy przedsiębiorcy są świadomi zalet leasingu. Świadczą o tym chociażby wzrosty, jakie w kolejnych latach odnotowują firmy oferujące tę formę finansowania. W przypadku PKO Leasing przedsiębiorcy doceniają zwłaszcza minimum formalności, krótki czas oczekiwania na decyzję, elastyczność harmonogramu i wysokość rat oraz brak konieczności angażowania środków własnych. Jako największy leasingodawca chcemy im zaoferować jeszcze więcej korzyści już na dzień dobry. Promocja „PKO Leasing+”, o której szeroko informujemy w ogólnopolskich i branżowych serwisach internetowych, jest kolejnym krokiem na tej drodze – wyjaśnia Monika Ostaszewska z Departamentu Produktów i Procesów PKO Leasing.

W ramach promocji przedsiębiorca nie zostanie obciążony kosztami rejestracji samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 t. Oferta PKO Leasing+ dostępna jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych i spółek prawa handlowego. Aby z niej skorzystać, należy do końca roku zawrzeć umowę leasingu wraz z ubezpieczeniem GAP oferowanym przez PKO Towarzystwo Ubezpieczeń w PKO Leasing.

Ubezpieczenie GAP chroni przed stratą finansową w przypadku wystąpienia szkody całkowitej w pojeździe i wypłaty odszkodowania z umowy AC/OC. W PKO Leasing oferowane jest w dwóch wariantach. Przedsiębiorca może zdecydować się na GAP Indeksowy, w którym odszkodowanie pokryje 30 proc. wartości samochodu bądź na GAP Fakturowy – w tym wypadku klient otrzyma różnicę między wypłatą z ubezpieczenia (w przypadku szkody całkowitej powiększoną o wartość auta przeznaczonego do kasacji), a wartością fakturową pojazdu. Dzięki temu  przedsiębiorca zyskuje pewność, że będzie miał środki na pokrycie ewentualnej straty finansowej z tytułu rozliczenia umowy leasingu. Dzięki zróżnicowaniu wariantów i poziomów sum gwarancyjnych ubezpieczenie GAP w PKO Leasing  jest dopasowane do potrzeb klienta. Dodatkowo zgodnie z warunkami ubezpieczenia, klient ma prawo do świadczeń dodatkowych, takich jak np. refundacja kosztów pojazdu zastępczego.

Promocja PKO Leasing+ potrwa do końca br. Dostępna jest we wszystkich oddziałach PKO Leasing i wybranych placówkach PKO Banku Polskiego.

 

Kontakt dla mediów:

Karolina Kalinowska

+48 722 032 818

Karolina.kalinowska@pkoleasing.pl

www.pkoleasing.pl

 

***

Należymy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Zapewniamy szeroką sieć sprzedaży, mobilnych Doradców i oferujemy najwyższy poziom obsługi. Od powstania w 1999r. nieprzerwanie wspieramy j biznes –  niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. W 2013 powstała spółka działająca w Szwecji – PKO Leasing Sverige AB. W 2014 połączyliśmy się z Nordea Finance Polska i staliśmy się jednym z najpoważniejszych graczy na polskim rynku usług leasingowych. W 2015 do Grupy Kapitałowej PKO Leasing dołączył także PKO Faktoring, dzięki czemu dzisiaj świadczymy zarówno kompleksowe usługi leasingowe, jak i faktoringowe. W 2017 przejęliśmy Raiffeisen-Leasing Polska S.A., dzięki czemu staliśmy się niekwestionowanym liderem na polskim rynku leasingu. Jesteśmy także członkiem Związku Polskiego Leasingu oraz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.