Które części samochodu najczęściej ulegają zniszczeniu podczas weekendowych wypadów? Zazwyczaj można spotkać się z gumą, zbitą szybą, utratą lub zniszczonym bagażem. Jednak czy możemy coś zrobić, aby uniknąć rozczarowania podczas długo wyczekiwanego wypoczynku?

Czy mamy świadomość istniejących rozwiązań? Warto zwrócić szczególnie uwagę na trzy – ubezpieczenia opon, szyb i bagażu. Ich posiadanie jest wartościowe, zwłaszcza że niektórzy ubezpieczyciele oferują nam niskie ceny.

Przebita opona jest dużym problemem! W czym może pomóc nam ubezpieczenie opon? Wykupując je, możemy liczyć na naprawę uszkodzonego ogumienia, zorganizowania i pokrycia kosztów wymiany koła czy holowania. Dzięki niemu nasza podróż to prawdziwy komfort, szczególnie że takie ubezpieczenie może kosztować jedynie siedem złotych!

Zbita szyba w samochodzie to częsty efekt wandalizmu Warto zabezpieczyć się przed czymś takim. Ubezpieczenie szyb jest w stanie zagwarantować nam pokrycie kosztów naprawy, wymiany szyb w przypadku ich uszkodzenia. Ubezpieczenie może również dotyczyć innych szyb, nie tylko samochodowych.

Bagaż również może być narażony na szkodę! Ubezpieczenie bagażu dotyczy pomocy w razie uszkodzenia czy utraty bagażu czy zniszczenia samochodowego bagażnika i znajdującego się w nim bagażu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych ubezpieczeń? Obejrzyj infografikę!

Infografika Top3
Czy znasz dobrze opcje dodatkowych ubezpieczeń?

Źródło: www.top3.pl