PrasoweInfo.pl to serwis z bezpłatnymi informacjami prasowymi. Oznacza to, że możesz je za darmo zamieszczać na swoich stronach www, blogach czy drukować w wydawnictwach. Będziemy wdzięczni jeśli robiąc to powołasz się na nasz serwis podając go jako źródło.

Jeśli jesteś zainteresowany zamieszczaniem informacji prasowych w PrasoweInfo.pl jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że założysz bezpłatne konto w naszym serwisie i od razu będziesz mieć dostęp do prostego panelu administracyjnego, w którym możesz dodawać swoje informacje prasowe. Będą one widoczne w serwisie po zaakceptowaniu przez moderatora, co nastąpi nie później niż w ciągu 48 h od dodania informacji.

Bezpłatna publikacja informacji prasowych

W PrasoweInfo.pl możesz bezpłatnie dodać 5 informacji prasowych miesięcznie. Informacje prasowe mogą zawierać zdjęcia, logo firmy, informacje o marce itp.

Informacje prasowe z aktywnym linkiem

Jeśli chcesz dodawać więcej niż 5 informacji prasowych miesięcznie zapraszamy Cię do zakupu rocznego abonamentu na zamieszczanie nieograniczonej ilości informacji prasowych z linkiem. Jego cena to 120 zł netto (czyli tylko 10 zł netto miesięcznie!), wystawiamy faktury VAT.

W ramach rocznego abonamentu na zamieszczanie informacji prasowych z linkiem otrzymujesz:

  • publikację nieograniczonej liczby informacji prasowych w ciągu roku,
  • Twoje informacje prasowe trafiają do promowanej kategorii Polecane i do slidera na stronie głównej.

Jeśli masz do nas jakieś pytania chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt[at]prasoweinfo.pl