Nagrania wykorzystywane przez lektorów można wykorzystać do różnych celów. Wszystko zależy od tego, jakie są wymagania strony zamawiającej. Serwis internetowy powitania.pl już od kilkunastu lat dostarcza nagrań w formie zapowiedzi telefonicznych, audiobooków, multimediów oraz spotów reklamowych. Możliwości wykorzystania są zatem bardzo szerokie. Warto się im bliżej przyjrzeć.

Zapowiedzi telefoniczne
Zapowiedzi telefoniczne są to nagrania, które słyszy osoba dzwoniąca na infolinię lub bezpośrednio do danej firmy. Wszystko zależy od jej zastosowania. Są one formą powitania, ale także prezentują informacje dotyczące nagrywania lub przetwarzania danych osobowych. Mogą zawierać także instrukcje postępowania w celu dodzwonienia się do odpowiedniego działu. Często zawierają one także komunikaty określające czas oczekiwania na linii. Jednak należy pamiętać, że wszystko zależy od oczekiwań klienta.

Spoty reklamowe
Bank głosów dostępny na powitania.pl to także kopalnia lektorów przygotowanych do tworzenia spotów reklamowych. Mogą być one następnie wykorzystywane w radiu lub telewizji oraz jako reklamy w centrach handlowych i reklamy mobilne. Nagrywają je doświadczeni lektorzy zarówno bardzo znani, jak i ci mniej rozpoznawalni. Wszyscy są jednak wykwalifikowani i przygotowani do swojej pracy.

Multimedia
W ofercie powitania.pl dostępna jest także możliwość nagrywania multimediów, czyli audioboków oraz narracji lektorskiej. Mogą być one wykorzystywane na potrzeby prezentacji multimedialnych, np. na konferencje lub na potrzeby Internetu. Taki dodatek z pewnością wyróżni niejedną stronę internetową.

Nie tylko po polsku!
Oferta serwisu kryje w sobie jeszcze jedną niespodziankę. Skorzystać można nie tylko z nagrań w języku polskim, ale także z nagrań w innych językach. Są one przygotowane przez doświadczonych native speakerów. Z pewnością usługa ta przyda się nie tylko w zagranicznych firmach, ale także w polskich, które świadczą usługi w innych krajach lub chcą reklamować swoją działalność na rynkach zagranicznych.