Zarówno pod względem noclegów, jak i organizacji wydarzeń okazjonalnych, Hotel 3 Trio jest niezwykle popularnym hotelem w Białymstoku. Nic dziwnego – od lat wyznacza poziom lokalnej branży hotelarskiej, zapewniając gościom to, co najlepsze. Teraz właściciele poszli o krok dalej i postanowili przystosować hotel do wymagań użytkowników internetu. Od niedawna można podziwiać witrynę obiektu w nowej odsłonie, pod tym samym adresem www co zwykle: https://www.hotel3trio.pl/

Przede wszystkim – dla gości

Właściciele prowadzą obiekt z intencją spełnienia oczekiwań gości. Dlatego Hotel 3 Trio spełnia wszystkie wymagania: zapewnia świetną kuchnię w hotelowej restauracji, organizuje wydarzenia prywatne oraz firmowe, a nawet wyposaża pokoje w materace wykonywane na zamówienie. To jest prawdziwie nowoczesne hotelarstwo! Nowa strona pozwala zapoznać się z pełną ofertą oraz dokonać szybko rezerwacji. Zainteresowanych zachęcamy do poznania ofert i pakietów specjalnych, które są regularnie przygotowywane na nowy sezon.

Białystok na Ciebie, rodziny i firmy

Szczególnie warta uwagi jest oferta organizacji wydarzeń w Hotelu 3 Trio. Nie tylko dlatego, że zapewnia komfortowy nocleg dla gości, ale przede wszystkim ze względu na doskonale wyposażone i urządzone sale, a także kompetentną obsługę. Dostępne są sale weselne i konferencyjne, które można przystosować specjalnie do wymagań Państwa Młodych lub konkretnego wydarzenia biznesowego. Doskonałym uzupełnieniem jest catering z hotelowej restauracji 3 Trio, która oferuje dania kuchni polskiej i europejskiej.

Poznaj bliżej legendę Białegostoku!

Większość bywalców Białegostoku doskonale zna Hotel 3 Trio. Teraz, dzięki nowej stronie, może zachęcić do odwiedzin nowych gości, którzy jeszcze nie mieli okazji przekonać się o miejscowej gościnności. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą – każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, czy szuka noclegu, czy chce przygotować ważne wydarzenie.