Są praktyczne, uniwersalne, sprzyjają chyba każdej sylwetce i zdecydowanie powinny znaleźć się w szafie każdej dziewczyny i każdej kobiety. I choć dziś na rynku znajduje się wiele modeli spodni, to są takie, które nosić będziemy jeszcze przez wiele sezonów, jak chociażby spodnie z wysokim stanem.

Na każdy dzień

Spodnie z wysokim stanem to element garderoby, który możemy eksploatować, jak tylko chcemy. Po pierwsze możemy ubrać je na każdą okazję i do każdego miejsca. Świetnie sprawdzą się w luźnych codziennych stylizacjach i w bardziej formalnych sytuacjach. Jeśli wybierzemy model z innego materiału niż jeans, możemy stworzyć niezwykle elegancka i kuszącą stylizację idealną na przykład do białek koszuli z żabotem i marynarki. Spodnie z wysokim stanem ubrać możemy tak naprawdę do wszystkich elementów naszej garderoby, więc jest to zdecydowanie opcja niezwykle uniwersalna. Te spodnie zdecydowanie nie będą leżały nienoszone w szafie.

spodnie z wysokim stanemNa każdą kobietę

Nie ma znaczenia, czy jesteśmy niższe, czy wyższe, szczupłe, czy trochę zaokrąglone. Spodnie z wysokim stanem są idealne dla każdej figury. Niższe kobiety ucieszą się, gdy zobaczą w lustrze, jak ten model optycznie wydłuża ich nogi, a te, które uważają, że mają coś do zatuszowania, na pewno uśmiechną się na widok spłaszczonego brzucha i nóg, a także podkreślonej talii. A jeśli dodatkowo do takiego modelu założymy szpilki, to nagle zauważymy, że oto zyskałyśmy 20 centymetrów i straciłyśmy 5 kilogramów.

Na każdą okazję

Wpadamy do mieszkania z pracy, do spodni z wysokim stanem ubrałyśmy błękitną koszulę ze stójką, żakiet i szpilki. Mamy tylko pięć minut, żeby się przebrać na umówione wcześniej spotkanie z koleżankami. Ma być stylowo, ale i luźnie. Do tych samych spodni dobieramy więc obcisły top, jeansową kurtkę i sandały na koturnie. A może wcale nie z koleżankami, tylko z mężczyzną? Zamiast topu możemy dobrać więc luźną koszulę z odkrytymi ramionami i dłuższym rękawem i baleriny. A może spotkanie z samą sobą w kinie? Wystarczy wtedy ubrać do spodni z wysokim stanem prosty t-shirt i parę portowego obuwia. Nie ważne z kim i gdzie, spodnie z wysokim stanem stanowią idealną bazę dla każdej stylizacji. Za każdym razem możemy na nowo odkrywać ich piękno i uniwersalność, a nasi znajomi z zazdrością obserwować będą jak z łatwością żonglujemy kolejnymi modowymi pomysłami. A co najlepsze, nigdy nie będziemy musieli zbytnio się wysilać przy wymyślaniu nowych looków, bo do tych spodni pasuje dosłownie wszystko!