Idziesz do kogoś na urodziny i nie masz pojęcia co mu kupić? Nie martw się, większość ludzi ma ten sam problem co Ty. Warto pamiętać o tym, że osoba, która nas zaprasza z pewnością najbardziej ucieszy się z czegoś niebanalnego, ponieważ będzie to świadczyło o tym, że się postarałeś. Nudne, przewidywalne prezenty zostaną szybko zapomniane. Gdzie znaleźć coś oryginalnego? Bez paniki, poniżej znajdziesz podpowiedzi!

Drewniana sentencja

Piękny i stylowy napis, który zachęca do tego, aby podążać za własnymi marzeniami. Co może być lepszego niż przekazanie przyjacielowi bądź znajomemu, że kibicujemy mu w drodze do spełniania swoich najśmielszych snów? Dodatkowym atutem tego niezwykłego prezentu jest porządne wykonanie i to, że obdarowany będzie mógł ten drogowskaz powiesić sobie na ścianie, co sprawi, że z pewnością szybko nie zapomni o wspaniałym upominku.

Wieszak pełen wspomnień

Prezent równie praktyczny co stylowy. Do ramek możemy włożyć nasze wspólne zdjęcia, aby jeszcze bardziej personalizować upominek i wzruszyć solenizanta. Z pewnością ucieszy go fakt, że wasze wspomnienia były inspiracją do tak cudownego podarku. Zaletą wieszaka z ramkami jest to, że kiedy obdarowany powiesi go i będzie z niego korzystał – zawsze sobie o nas przypomni i uśmiechnie się na myśl ile razem przeżyliście.

Mały symbol szczęścia

Niech solenizant wie, że dobrze mu życzymy i to w każdym języku! Uroczy breloczek, który organizator urodzin będzie mógł nosić zawsze ze sobą będzie nie tylko fajną ozdobą, ale również niepowtarzalną pamiątką. Jest naprawdę wyjątkowy i oryginalny, tak jak z resztą wszystkie prezenty handmade w Decobazaar.

Urocze doniczki

Śliczne, psie doniczki będą wyjątkowym prezentem, szczególnie jeśli zasadzimy w nich jakieś nasionka i podarujemy solenizantowi w ramach bukietu urodzinowego. Po co kupować zwykłe kwiaty, które za chwile zwiędną, jeżeli można podarować bardziej trwałe rośliny, które będą służyły osobie obdarowanej dużo dłużej, o ile o nie zadba?

Skrzynka na skarby

Urodzinowym prezentem może być również niewielkie pudełko, które prezentuje się naprawdę rewelacyjnie w każdym wnętrzu. Kuferek doskonale spełni swoją rolę jako przechowalnia na rzeczy drobne, wartościowe i ważne. Ten pomysł na prezent jest świetny, ponieważ skrzynka jest nie tylko ładna i oryginalna, ale również bardzo funkcjonalna. Nie ma na tej planecie osoby, której taki upominek by nie sprawiłby radości.

Mobilizujący plakat

Świetny pomysł na prezent, szczególnie jeśli chcemy kogoś zmotywować i powiedzieć mu, żeby nigdy się nie poddawał. Niech powiesi go sobie na ścianie i czyta codziennie, aż nie osiągnie wymarzonego sukcesu – a z pewnością mu się to uda! Pokaż solenizantowi, że wierzysz w niego i on również musi uwierzyć w siebie a będzie ci wdzięczny.

Urodziny to wyjątkowa okazja, dlatego warto zakupić na nią odpowiedni, oryginalny prezent, aby solenizant przez długi czas mógł się z niego cieszyć. To też dobry moment, żeby spędzić trochę czasu z osobą, która staje się o rok starsza i pokazanie jej, że Ci zależy. Nie zapominaj zatem, żeby oprócz pięknego prezentu złożyć ładne życzenia i zadbać o to, by solenizant bawił się z Tobą rewelacyjnie w dniu swojego święta.