Szukasz czasomierza, który będzie łączył w sobie nowoczesny, sportowy wygląd i najwyższą jakość wykonania? Modele z serii Tissot T-Race spełniają obie te cechy. Stoi za nimi godna zaufania, szwajcarska marka z ponad 150-letnim doświadczeniem na rynku zegarmistrzowskim. Takie połączenie gwarantuje niezwykłą trwałość – gwarancję niezawodnego działania i wieloletniej wytrzymałości zegarka.

Tissot T-Race to propozycja dla każdego fana sportu

Modele Tissot T-Race z pewnością spodobają się każdemu miłośnikowi motoryzacji. W oczywisty sposób nawiązują do tych widowiskowych dyscyplin, a samo wykonanie inspirowane jest budową motocykli. W wyniku współpracy marki Tissot z firmą MotoGP udało się połączyć idealną precyzję i odważny design znany z branży motoryzacji, z dbałością o każdy najmniejszy detal, co jest ważne w przypadku zegarmistrzostwa. To połączenie widać w każdym modelu – nie tylko w wyglądzie, ale również w sposobie wykonania.

Koperta została zaopatrzona w niezwykle elastyczne mocowanie paska, a na indeksy na tarczy nałożono dodatkową powłokę z substancji Super-LumiNowa. W zegarkach zastosowano szkło szafirowe, które jest niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju upadki i zarysowania. Jest ono tak wytrzymałe, że trudno o jakąkolwiek rysę. Dodatkowo modele te są wodoodporne do głębokości 100 metrów. Wysoka jakość wykonania gwarantuje odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co daje gwarancję, że taki czasomierz wytrzyma z Tobą w każdych warunkach i będzie niezawodnie działać przez wiele lat.

Sportowy wygląd w parze z niezawodnością

Szwajcarska jakość wykonania gwarantuje, że zegarek posłuży Ci przez bardzo długi czas. W poszczególnych modelach zastosowano jeden z dwóch rodzajów mechanizmów: kwarcowy lub automatyczny. Te pierwsze są nieco tańsze, nie wymagają nakręcania i są niezwykle punktualne. Z kolei te drugie należą już do wyższej półki cenowej i trzeba je co jakiś czas nakręcać. Wiele osób jednak bardzo ceni sobie ich skomplikowany mechanizm, a w związku z tym – wymagający proces tworzenia. Zajmują się tym najlepsi zegarmistrzowie, dzięki czemu można powiedzieć, że taki czasomierz ma w sobie „duszę”. Dla wielu ludzi to właśnie ta włożona praca i jakość wykonania są przekonującym argumentem i decydują się na droższe modele automatyczne.

Zegarki występują w wielu wersjach kolorystycznych – w większości modeli dominująca czerń została przełamana kolorowymi akcentami w postaci wskazówek lub zdobień na pasku. Dzięki temu całokształt jest przyjemny dla oka i na pewno zwróci uwagę niejednej osoby. Całość jest nieco masywna, ale dla wielu mężczyzn to właśnie większy rozmiar będzie dużym atutem – w końcu czasomierz ma się wyróżniać. Zdecydowanie jest to propozycja dla fanów sportu i panów, którzy lubią oryginalne dodatki.