Im więcej paczek wysyłasz, tym częściej zastanawiasz się pewnie nad tym, w jaki sposób obniżyć koszty przesyłek. Oferty popularnych firm kurierskich nie są niestety zbyt atrakcyjne, przez co wielu klientów narzeka na wysokie ceny.

  1. Z jakiej firmy kurierskiej korzystać w Krakowie?
  2. Najtańsza wysyłka paczek w całej Polsce

Nie musisz się jednak więcej przejmować wysokimi cenami, bo już teraz możesz skorzystać z oferty taniego kuriera, który oferuje swoje usługi na terenie całego kraju.

Z jakiej firmy kurierskiej korzystać w Krakowie?

Jest to doskonała wiadomość dla firm, które prowadzą sprzedaż w Krakowie i dotychczas musiały przepłacać za nadawanie paczek. Tym samym zarówno tradycyjne firmy jak i sklepy internetowe mogą obecnie obniżyć koszty związane z przesyłkami. Dzięki temu ich oferta stanie się automatycznie bardziej atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Nikt bowiem nie lubi wysokich kosztów przesyłek. Oferta, którą przygotował tani kurier Kraków dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych firm. Już standardowe ceny są dużo niższe niż to, co proponuje konkurencja, a dodatkowo jeżeli firma wysyła kilkaset lub więcej paczek miesięcznie, może jeszcze negocjować ceny. Wówczas najlepiej skontaktować się z kurierem i poprosić o spotkanie z handlowcem. Zbierze on od klienta szczegółowe informacje na temat typu wysyłanych paczek (ich wymiarów oraz wagi), a także deklarowanej ilości i przygotuje dla niego jeszcze lepszą ofertę. Warto również wspomnieć o doskonałych opiniach, jakie firma kurierska regularnie otrzymuje od współpracujących z nią klientów oraz osób, do których paczki są dostarczane. Najczęściej są oni bardzo zadowoleni z tego, że kurier podejmuje nawet kilka prób doręczenia przesyłki, a za paczki zamówione za pobraniem można bez problemu zapłacić kartą. Jest to o wiele wygodniejsze niż pamiętanie o przygotowaniu wyliczonej gotówki, co najczęściej ma miejsce u konkurencji. Jeżeli jednak klient woli zapłacić w tradycyjny sposób, to oczywiście zawsze ma taką możliwość. Wszystkie informacje, które są niezbędne do tego, aby rozpocząć współpracę z tym kurierem znajdziesz na stronie paczka24, gdzie przy okazji możesz łatwo sprawdzić takie rzeczy jak to, gdzie aktualnie znajduje się nadana przesyłka oraz sprawdzić adres najbliższego punktu obsługi paczek.

Najtańsza wysyłka paczek w całej Polsce

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że tania paczka kurier działa nie tylko w Krakowie, a z jego usług mogą skorzystać mieszkańcy całego kraju. Firma oferuje atrakcyjne ceny na wszystkie przesyłki realizowane na terenie Polski. Dotyczy to szczególnie standardowych paczek, jednak na życzenie klienta możliwe jest przesłanie również paczki o większych gabarytach. Wówczas jednak warto dopytać o koszty, aby uniknąć dodatkowych opłat. W dowolnym momencie firmy współpracujące z tym kurierem mogą liczyć na wsparcie techniczne, z którego można korzystać mailowo oraz telefonicznie. Firmy, które posiadają dedykowanego opiekuna mogą natomiast kontaktować się bezpośrednio z nim, co przyśpieszy załatwienie niektórych spraw. W celu rozpoczęcia korzystania z tych usług wystarczy zadzwonić pod numer telefonu znajdujący się na stronie internetowej lub wysłać wiadomość za pośrednictwem formularza. W krótkim czasie skontaktuje się z tobą przedstawiciel firmy, który odpowie na dodatkowe pytania. Pamiętaj, że zmieniając firmę kurierską niczym nie ryzykujesz, a dzięki temu znacznie obniżysz koszty przesyłek. Skorzysta na tym twój biznes oraz klienci, którzy regularnie zamawiają coś w twoim sklepie.