Od prostych ulotek do wielokolorowych broszur promocyjnych – Xerox Color C60/C70 to urządzenie, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Xerox Color C60/C70ConQuest Consulting o sukcesie firmy na rynku gadżetów i upominków reklamowych decyduje przede wszystkim cena oraz jakość wykonania. Mając na uwadze ten fakt, Xerox prezentuje drukarkę Color C60/C70, która zapewni wysoką jakość druku i pozwoli na zwiększenie efektywności pracy, przy jednoczesnej redukcji kosztów.

Tak uniwersalne urządzenie oferuje wiele nowych możliwości firmom takim jak punkty usługowe, agencje reklamowe, czy małe przedsiębiorstwa. Co ważne, szeroki wachlarz funkcji dotyczy nie tylko samego druku, ale również materiałów, na których można drukować – komentuje Stanisław Pieczara PSG Sales & Marketing Director w Xerox Polska.

Nowa drukarka Xerox Color C60/C70 to uniwersalne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które oprócz funkcjonalności cenią szybkość i niezawodność. Urządzenie umożliwia druk w kolorze w rozdzielczości 2400 x 2400 dpi z prędkością nawet do 70 stron na minutę. Jest to możliwe m.in. dzięki zastosowaniu minimum 5 podajników papieru, które mogą pomieścić 3 260 arkuszy w formatach SRA3, A3 i A4, co umożliwia szybką i wydajną pracę bez zbędnych przestojów. W standardowej wersji użytkownicy otrzymują również możliwość kopiowania, skanowania, podglądu wydruku czy wysyłania zeskanowanych dokumentów na adres e-mail. Dzięki dostępności kilku różnych serwerów druku, możliwe jest dobranie odpowiednich narzędzi służących do zarządzania pracami przed drukiem.

Xerox C60/C70 zapewnia drukowanie nie tylko szybkie, ale również bezpieczne. W standardzie urządzenie posiada możliwość wysyłania zabezpieczonych wiadomość e-mail, opcję bezpiecznego druku czy system ujednoliconej identyfikacji Xerox Secure Access.