1. Każdy, kto korzysta z serwisu Prasoweinfo.pl, w szczególności zarejestrowany użytkownik, posiadający konto w serwisie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 2. Właścicielem serwisu jest Skupieński Marketing Sp. z o.o., 91-013 Łódź, ul. Czarnkowska 4/48.
 3. Serwis Prasoweinfo.pl służy do publikowania informacji prasowych.
 4. Dodając informację prasową do serwisu Prasoweinfo.pl użytkownik oświadcza, że:
  • jest autorem tekstu lub ma do niego prawa autorskie, ma także prawo do wykorzystywania dołączonych zdjęć (wykorzystanie do zastosowań komercyjnych),
  • wyraża nieodwołaną zgodę aby zamieszczone przez niego treści były wykorzystywanie i przedrukowywanie w innych serwisach lub mediach drukowanych, bądź w inny sposób bezpłatnie wykorzystywane, także w celach komercyjnych,
  • zamieszczane przez niego treści nie naruszają praw osób trzecich.
 5. Użytkownik może dodać do serwisu dwa rodzaje informacji prasowych:
  • Bezpłatna informacja prasowa bez linku, widoczna w serwisie po akceptacji przez moderatora (zwykle w ciągu 5 dni roboczych od momentu dodania, ale czas ten może się wydłużyć),
  • Płatna informacja prasowa z aktywnymi linkami, widoczna w serwisie od razu po dodaniu, bez konieczności oczekiwania na akceptację moderatora.
 6. Zamieszczanie płatnych informacji prasowych jest możliwe po zakupie jednego z dostępnych abonamentów (30-dniowy, 3-miesięczny, półroczny).
 7. Akceptujemy tylko informacje prasowe napisane w języku polskim, z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji, nie łamiące prawa, nie zawierające treści pornograficznych, rasistowskich, nawołujących do nienawiści itp.
 8. Informacje nie spełniające warunków opisanych w punktach 4 i 7 niniejszego regulaminu będą usuwane przez moderatora niezwłocznie.
 9. Dodawanie informacji prasowych jest możliwe po dokonaniu REJESTRACJI.
 10. Każdy zarejestrowany użytkownik dostaje dostęp do panelu administracyjnego, w którym samodzielnie dodaje artykuły i zdjęcia. Logowanie do panelu jest dostępne pod adresem: LOGOWANIE
 11. Prasoweinfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za wiarygodność informacji umieszczonych w serwisie przez użytkowników.
 12. Komentarze, zamieszczone pod wpisami są opiniami czytelników serwisu i serwis Prasoweinfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
 13. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: kontakt[at]skupienskimarketing.pl