Dobra reklama to podstawa, wie o tym każdy przedsiębiorca. Nic nie sprawdza się również do tego lepiej niż gadżety reklamowe – każdy lubi dostawać drobny, darmowy upominek w ramach podziękowań za korzystanie z usług firmy. Jakie jednak można dobrać gratisy, jeśli powinny być one skierowane do fanów komputerowych gier?

Słuchawki

Doskonale sprawdzą się dla każdego fana komputerowych gier. Nie zawsze wszak można sobie pozwolić na głośny dźwięk w głośnikach, trzeba więc skorzystać ze słuchawek. Doskonałym, choć nieco kosztownym, gadżetem reklamowym będą słuchawki z mikrofonem – niektóre z gier wymagają komunikacji między graczami, jeśli więc chcesz podbić serce swojego klienta postaw na właśnie takie. Ważne, aby były one dobrej jakości – wszak chcesz zachęcić konsumenta do tego, aby w przyszłości znów skorzystał z usług Twojej firmy.

Głośniki

Jest jednakże duża możliwość, że Twój klient ceni sobie głośny dźwięk podczas gry. Być może te w jego laptopie lub komputerze stacjonarnym szwankują? Doskonale więc jako gadżet sprawdzą się głośniki. Trzeba jednak liczyć się z tym, że jest to droga opcja.

Pendrive

Doskonały dla każdego, nie tylko dla fanów elektroniki i gier komputerowych. Można wybrać go w bardzo różnych kształtach. Doskonale więc może sprawdzić się wilk, który będzie kojarzył się z Wiedźminem. Inne postaci z popularnych gier również będą jak najbardziej pożądane.

Koszulka z nadrukiem

Nadruk musi być oczywiście związany z grami komputerowymi. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się takie jak Wiedźmin, World of Warcraft czy Call of Duty, warto więc pomyśleć nad ich wyborem. Doskonałe będą również różne zabawne napisy na koszulce, sugerujące, że jej właściciel jest miłośnikiem gier komputerowych. Wzory koszulek, na których można zrobić nadruk np. tutaj: http://www.easyb2b.pl/koszulki

Kubek z nadrukiem

Nadruk powinien oczywiście nawiązywać do którejś z popularnych gier. Kubek przyda się podczas wielu godzin spędzonych na grze – będzie można przygotować w nim aromatyczną herbatę, gorącą czekoladę lub kawę, która pozwoli się dobudzić i doda energii na kolejny spędzony przy komputerze czas.