Michał Łukasiewicz został dyrektorem zarządzającym Catvertiser.com – pierwszej polskiej platformy do zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych na Facebooku.

Michał Łukasiewicz od 2007 roku związany jest z branżą interaktywną. Początkowo z grupą ARBOmedia, gdzie w 2010 roku współtworzył FacebookNOW – pierwszy, oficjalny dział sprzedaży serwisu Facebook w Polsce. Następnie związany z agencjami social mediowymi Mint Media i Socializer. W ramach grupy Socializer współtworzył Socialformance – podmiot odpowiedzialny za realizację kampanii performancowych w mediach społecznościowych.
Michał jest absolwentem Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Fanem piłki nożnej i nowych technologii.
“W Catvertiserze, poza samoobsługowymi użytkownikami z wielu krajów, mamy też coraz więcej klientów agencyjnych. Doświadczenie Michała i jego znajomość rynku pozwoli świadczyć usługi zarządzania kampaniami zlecanymi nam przez agencje, domy mediowe i inne podmioty na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie. Michał odpowiedzialny jest także za rozbudowę zespołu analityków i działu Client Happiness oraz podnoszenie efektywności operacyjnej Catvertisera. Wsparcie tak doświadczonego partnera jakim jest Michał to także duży zastrzyk nowej energii dla całej naszej grupy – Catvertisera i NapoleonCata“ – tłumaczy Grzegorz Berezowski CEO Catvertiser i NapoleonCat.
Catvertiser to narzędzie optymalizujące kampanie reklamowe na Facebooku. Dzięki takim funkcjonalnościom jak: kampanie w modelu CPA, zaawansowana promocja postów czy integracja z Google Analytics, Catvertiser jest świetną alternatywą do standardowych narzędzi reklamowych Facebooka. Klientami są domy mediowe, agencje social media i reklamowe oraz marki z Polski Europy, Azji, obu Ameryk. Cenią polską platformę za możliwość szybkiej i przejrzystej optymalizacji efektów kampanii i zmniejszanie jej kosztów.

[contact-form to=’oskar@catvertiser.com’ subject=’Więcej informacji’][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][contact-field label=’Komentarz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]