Motorola Solutions Polska postanowiła zintensyfikować  swoje działania komunikacyjne na rynku pracy oraz wzmocnić swój wizerunek jako atrakcyjnego pracodawcy. W prowadzeniu tych działań markę wspomaga agencja marketingu zintegrowanego Grupa Adweb.

Do zadań agencji należy opracowanie całościowej strategii komunikacji i PR w obszarze employer branding, działania z zakresu media relations oraz wdrożenie narzędzi social media.
Po stronie agencji leży również dobór i zakup mediów, koordynowanie działań reklamowych w social media oraz przygotowanie graficzne materiałów drukowanych oraz bieżące reagowanie na potrzeby Klienta.

Współpraca ma charakter długofalowy, umowa została podpisana na czas nieokreślony. Za realizację projektu odpowiada Anna Hruszka.

O firmie Motorola Solutions
Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Przez kilkanaście lat swojego istnienia w Polsce firma zbudowała markę solidnego pracodawcy, który w oparciu o wiedzę, ambicję i profesjonalne podejście do pracy zespołowej absolwentów polskich uczelni, przyczynia się do dalszego rozwoju Motorola Solutions.

O firmie Grupa Adweb
Agencja marketingu zintegrowanego Grupa Adweb od ponad 10 lat zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie marketingu, reklamy i public relations, pracując dla topowych brandów w kraju. Agencję stanowi kilka marek dedykowanych poszczególnym obszarom marketingu oraz solidne zaplecze SEO i IT. Jednocześnie firma jest inwestorem – przejmuje mniejsze przedsiębiorstwa z branży, prowadzi aktywną akwizycję na rynku i integruje go w wybranych obszarach. Do Grupy Adweb należą: 2be.pl, Agencja Interaktywna Adweb, ADESO, CodeFathers oraz VanguardPR.