Skuteczna forma reklamy
Przygotowując kampanię reklamową oczywiste jest, że potrzebujemy różnych materiałów ją wspomagających. Najpowszechniejsze z nich to ulotki, plakaty, banery, które reklamują dany produkt, firmę lub usługę. Trzeba pamiętać, że wśród natłoku reklam ze wszystkich stron, nasza reklama musi się czymś wyróżniać. Dlatego warto jest zwrócić uwagę na nowe rozwiązania, typu rollupy, które mogą sprawić, że będzie ona bardziej interesująca.

Czym są rollupy?
Rollupy jest to nowa, bardzo interesująca forma reklamy, najprościej mówiąc, jest to stojak, który służy do ekspozycji reklamy. Jest to idealny rodzaj reklamy stosowany na konferencjach, wystawach czy targach. Istnieje kilka rodzajów rollupów, w zależności od materiału, z jakiego zrobiona jest forma reklamowa. Główną konstrukcję stanowią aluminiowe elementy, dzięki czemu waga całej konstrukcji nie jest zbyt duża. Do każdego stojaka dodatkowo otrzymujemy torbę, która usprawnia transport. Po zwinięciu grafiki jest ona zabezpieczona w ten sposób, że nie ulegnie żadnym zniszczeniom. Jak podkreśla  initi.pl, rollupy są lekkie, dlatego też bardzo łatwo jest je przenosić z miejsca na miejsce.

W ofercie jest kilka wyszczególnionych rodzajów produktów, wśród których znajdziesz idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Rollupy ekonomiczne są to stojaki bardzo dobrej jakości, ale wykonane tak, aby były po prostu niedrogie. Są one wystarczające dla nierozbudowanych akcji marketingowych. Dla osób, dla których istotna jest wytrzymała konstrukcja, na przykład dlatego, że reklama ma stać na zewnątrz, w ofercie dostępne są rollupy strong, które mają wzmocnioną ramę. Dostępne są także rollupy dwustronne, które idealnie sprawdzą się w miejscach przestrzennych, gdzie reklama będzie widoczna z dwóch stron. Dla najbardziej wymagających klientów dostępne są rollupy Lux, które drukowane są na wysokiej jakości materiale winylowym ferrari.

Rollupy – idealne wykończenie akcji reklamowej
Rollupy sprawdzą się jako idealne wykończenie każdej akcji reklamowej. Duża reklama, dobrze widoczna, a w dodatku tak mobilna, będzie bardzo trwała i odporna na zniszczenia. Największą ich zaletą jest szybkość i łatwość montażu. Charakteryzuje je wysoka jakość, żywe kolory i duża wytrzymałość. Istotne jest to, że taką formę reklamy można zamówić w drukarniach internetowych, dlatego też dostępne są one na terenie całej Polski.

rollupy-initi-x-baner