Nie wiesz co kupić babci, a okazja zbliża się wielkimi krokami? Warto już teraz pomyśleć o tym, aby zakupić ciekawe upominki dla najbliższych. Jeżeli poszukujesz prezentu dla babci, zapraszamy do sprawdzenia wszystkich z naszych propozycji!

Coś dobrego dla zdrowia

Im człowiek jest starszy, tym częściej ma problemy ze zdrowiem, dlatego bardzo często prezent dla babci jest związany właśnie ze zdrowiem. Można wybrać przykładowo preparaty witaminowe, dobry ciśnieniomierz, praktyczne krzesełko na wannę lub pod prysznic czy też karnet na masaż.

Perfumy

Chyba każda babcia lubi dostawać kosmetyki, w tym również perfumy. Najlepiej zdecydować się na jakiś markowy zapach, na przykład od Chanel. Perfumy powinno się kupować tylko w sprawdzonych perfumeriach, aby nie natknąć się na podróbki.

Galanteria skórzana

Sprawdzonym pomysłem na prezent dla babci będzie również galanteria skórzana, na przykład wysokiej jakości portfel skórzany, etui na okulary, kosmetyczna, które wyglądają stylowo i będą mogły posłużyć na długie lata.

Filiżanka lub kubek

Można kupić filiżankę uznanej marki z górnej półki, można również zdecydować się na zakupienie kubka personalizowanego – takie upominki oferuje między innym i sklep MyGiftDna.pl. W sprzedaży dostępne są kubki z napisami typu „Najlepsza babcia na świecie” czy „Kocham moją babcię” wraz z jej imieniem.

Biżuteria

To również sprawdzony pomysł na upominek dla babci – można zdecydować się na przykład na piękną broszkę lub kolczyki albo wisiorek. Najlepiej dopasować je indywidualnie do stylu babci, aby prezent był w pełni udany.

Personalizowany obraz

To doskonała propozycja na upominek od wnuków – personalizowany obraz może zawierać wtedy zdjęcia wnuków lub całej rodziny i będzie też uroczą pamiątką. Takie obrazy w różnych stylach przygotowuje też sklep MyGiftDna.pl, dlatego można dobrać je w różnych wersjach, na przykład mogą być one stylizowane na obraz vintage czy mogą stanowić fotomozaikę, która wykonana jest z wielu zdjęć tworzących dużą fotografię.

Zapraszamy również do podzielenia się swoimi pomysłami na prezenty dla babć!