Wybierając prezenty na zbliżający się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka warto kierować się kreatywnością. Oryginalne, a przy tym pyszne propozycje odnajdziemy w ofercie marki Czas na Herbatę. Do wyboru mamy m.in. specjalną kompozycję „Herbatka dla Babci i Dziadka”, zioła, herbaty kwitnące oraz czekoladowe smakołyki.

Pyszne świętowanie

Babcie i dziadkowie są szczególnie ważni w życiu każdego z nas.  W dniu swojego święta zasługują zatem na podarunek prosto z serca. Dostępna w unikalnym, dedykowanym opakowaniu „Herbatka dla Babci i Dziadka” marki Czas na Herbatę to propozycja, która z pewnością przypadnie im do gustu. W jej składzie skrywają się kawałki jabłka, hibiskus, a także skórka pomarańczy i dzikiej roży. Takie połączenie sprawia, że całość jest nie tylko bardzo orzeźwiająca, ale też pełna dobroczynnych właściwości. Doskonały pomysł na prezent dla seniorów stanowią również jednorodne zioła (np. mięta lub kwiat lipy) lub ich kompozycje, jak choćby dodające sił „Wzmocnienie”. Ucztę nie tylko dla podniebienia, ale i oka stworzymy natomiast wybierając jedną z herbat kwitnących. Te ręcznie zwijane niepozorne kulki po umieszczeniu w gorącej wodzie przekształcają się bowiem w piękny, rozłożysty kwiat. W ofercie marki Czas na Herbatę znajdzie się także coś dla łasuchów. Wręczając naszym ukochanym babciom i dziadkom niespodziankę w postaci prawdziwej belgijskiej czekolady w formie tradycyjnej tabliczki, chocosticków czy pokrytych nią bakalii dostarczymy im dodatkową dawkę „hormonu szczęścia”, na który z pewnością zasługują.

 

Po więcej propozycji na Dzień Babci i Dziadka zapraszamy do salonów marki Czas na Herbatę, a także sklepu online – www.czasnaherbate.net.

 

Kompozycja „Herbatka dla Babci i Dziadka” marki Czas na Herbatę

Cena: 11,95 zł/50 g