Centrum handlowe Plac Unii City Shopping zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu #ZamiastZaMiasto. To wydarzenie dedykowane mieszkańcom Warszawy, którzy cenią sobie kreatywne spędzanie wolnego czasu podczas letnich weekendów. 

Projekt #ZamiastZaMiasto 

Przedsięwzięcie jest zorganizowane tak, aby świetnie bawiły się na nim zarówno dzieci, młodzież, ale także dorośli. Łączy w sobie elementy edukacyjne i rozrywkowe. Organizatorzy dbają, aby każda z zaplanowanych aktywności rozwijała, a przy tym ukazywała nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Kolejna odsłona imprezy już w ten weekend

Kolejna odsłona imprezy rozpocznie się już 24 sierpnia i potrwa przez dwa dni. Tym razem będzie miała charakter typowo warsztatowy. To odpowiedź na panujący trend rozwijania umiejętności zręcznościowych, kinestetycznych i pracowania nad kreatywnością. W harmonogramie przewidziane jest więc „Rumble with a candle!”, czyli zajęcia dla tych, którzy chcieliby sprawdzić się w wykonywaniu świeczek. Dla osób z wyobraźnią przestrzenną i smykałką konstruktora, idealna okaże się lekcja „A bite of kite!”, czyli warsztaty z budowania latawców. Organizatorzy zadbali także o wielbicieli kosmetyków. Podczas „CosmeTIPS” będą oni mogli nauczyć się sporządzać mydło oraz inne środki pielęgnacyjne.

#ZamiastZaMiasto rozpocznie się w piątek (24.08) od godz. 15:00 do 20:00, a w sobotę (25.08) od godz. 12:00 do 19:00. Wszystkie warsztaty będą odbywały się co godzinę.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. 

Więcej informacji na: http://placunii.pl/wydarzenia/zamiast-za-miasto/ 

O miejscu:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie
u zbiegu ulic Puławskiej, Boya Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Calypso Fitness, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.