Kucharze, ochroniarze, a nawet rolnik pamiętali w 10 urodziny Małego Głoda o jubilacie składając mu życzenia. Kto będzie następny? Głodny życzeń jubilat chce rozkręcić ogólnopolską imprezę urodzinową dlatego ogłosił akcje „Maskotki za życzenia!”. Każdy jest zaproszony do zabawy, pozowania do zdjęć i filmów, słowem wszelkich form wyrażania sympatii dla żółtego bohatera. Najbardziej głodziaste życzenia nagradzane będą urodzinowymi maskotkami.

„Maskotki Małego Głoda za życzenia”zyczenia_10urodziny MG

Mały Głód ma wielki apetyt na urodzinowe życzenia i największe świętowanie jubileuszu
w historii fantastycznych pluszaków! Trwająca od początku lipca akcja ma spełnić marzenie brandbohatera. Pragnieniem dziesięciolatka jest zamienić swój profil w wielką tablicę życzeń. Każdy z nas może dołączyć do głodziastycznej akcji i nakarmić Małego Głoda urodzinowymi pozdrowieniami, tak jak to już uczynili kucharze, ochroniarze, rolnik i laboranci oraz setki fanów na portalu glodomaniacy.pl.

„Życzeń, dużo życzeń, tego sobie życzę! A za życzenia nagrody – taki jestem chojny!” – w iście głodziasty sposób namawia Mały Głód.

Jubilat czeka na oryginalne życzenia i szalone pozdrowienia. Najbardziej marzy o słodkich życzeniach od głodzinek – brunetki, blondynki on wszystkie Was dziewczynki na swojej urodzinowej tablicy zobaczyć chce! Najważniejszy jest pomysł, podczas gdy forma całkowicie dowolna. Mogą to być zdjęcia, filmy, rysunki, życzenia muzyczne, po prostu głodziastyczne szaleństwa urodzinowe! Najbardziej odjazdowe zostaną nagrodzone maskotkami Małego Głoda z limitowanej edycji.

Jak przyłączyć się do akcji składania życzeń Małemu Głodowi?

To proste:
1. Wejdź na stronę głodomaniacy.pl
2. Kliknij w zakładkę złóż życzenia
3. Napisz życzenia i dołącz przygotowane przez siebie zdjęcie, grafikę czy filmik.

Najlepsze życzenia co tydzień nagradzane są maskotkami. Dodatkowo wśród nich Mały Głod wybierze te najbardziej bliskie jego pluszowemu sercu i podzieli się nimi na swoim profilu na Facebooku, gdzie milion fanów będzie podziwiał Waszą twórczość. Publikujcie też życzenia na swoich profilach oznaczając je każdorazowo #10urodzinyGłoda.
Więcej informacji na stronie głodomaniacy.pl i na profilu Małego Głoda na Facebooku.